Michaelą Jacksoną filme apie rugsėjo 11-osios atakas įkūnys Josephas Fiennesas

Michaelą Jacksoną filme apie rugsėjo 11-osios atakas įkūnys Josephas Fiennesas

Tuo metu, kai bet kokios kalbos apie rasizmą kino pasaulyje pradeda nesibaigiančias diskusijas, britai nusprendė į ugnį įpilti dar daugiau žibalo. Kaip praneša britų leidinys „The Guardian“, „Sky“ televizijos kuriamame filme pop muzikos karalių Michaelą Jacksoną įkūnys JosephasFiennesas.

Filme bus pasakojama apie itin keistai skambančią tikrą istoriją, anot kurios po 2001 metų rugsėjo 11 dienos įvykių M. Jacksonas, aktorė Elizabeth Taylor ir legendinis Marlonas Brando kartu paspruko iš Niujorko tuo pačiu automobiliu. Filmas turėtų atkreipti dėmesį į tai, kaip M. Jacksonas reagavo į teroristinę ataką, dėl kurios galėjo nukentėti ir jis pats – rugsėjo 11-ąją jis turėjo atvykti į susitikimą viename iš Dvynių dangoraižių, bet pramiegojo.

Pasirinkimas J. Fiennesui paskirti M. Jacksono vaidmenį jau sukėlė nemažai diskusijų. Baltaodis J. Fiennesas yra keistas pasirinkimas įkūnyti juodaodžiu gimusį M. Jacksoną, savo gyvenime kentėjusį nuo daugybės sveikatos problemų. Nemažai pripažinimo už pasirodymą juostoje „Įsimylėjęs Šekspyras“ (angl. „Shakespeare in Love“) sulaukęs aktorius neabejotinai pritrauks dar daugiau kalbų apie kine tvyrantį rasizmą.

Tuo tarpu kitus du pagrindinius veikėjus įkūnijantys aktoriai turėti sukelti mažiau apkalbų. E. Taylor vaidins Oskarui nominuotoji Stockard Channing. Brianas Coxas – pirmasis žmogus, įkūnijęs Hanibalą Lekterį – filme pasirodys kaip M. Brando.

Scenarijų, kuris turėtų balansuoti tarp komedijos ir itin asmeniškos istorijos, parašys Neilas Forsythas.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles