Su naujausiu „Jupiterė. Pabudimas“ anonsu keliausime į žvaigždes

Su naujausiu „Jupiterė. Pabudimas“ anonsu keliausime į žvaigždes

Kino studijos „Warner Bros.“ ir „Village Roadshow“ išleido naujausią tarptautinį brolio ir sesers Wachowskių filmo „Jupiterė. Pabudimas“ anonsą. Naujausiame filmo pristatyme galiausiai pasineriama ne tik į specialiuosius efektus, bet ir šiek tiek atskleidžiamos siužeto detalės.

Pagrindinė filmo istorija sukasi apie merginą Jupiterę Džouns, imigrantę iš Rusijos, kuri pragyvenimui šveičia tualetus. Pačių netikėčiausių aplinkybių metu ji sužino, kad turi tam tikrą geną, kuris ją padaro visatos karalienės palikuone. Jos visoje visatoje ieško tiek geriečiai, tiek blogiečiai, tačiau pasiekti tikslą ir išlikti gyvai jai padės buvęs karys pusiau vilkolakis pusiau albinosas medžiotojas Keinas.

Nepaisant pagrindinės istorijos, anonse galime išvysti ir išgirsti naujos medžiagos ir politinių visatos aktualijų, taip pat, kodėl eilinė tualetų šveitėja yra tokia svarbi.

Dar vienas svarbus šio anonso aspektas – jau sukurti ir galutinai apiforminti specialieji efektai, kurie atrodo pritrenkiamai gerai. Ir dar svarbiau – jie ne tik atrodo gerai, bet ir veikia gerai. Bent iš šių kelių minučių susidaro labai geras įspūdis, nesimato jokių klaidų. Tačiau, norint įvertinti pilnai, reikia pamatyti filmą, kuris jau kartą buvo nukeltas.

Juostoje pagrindinius vaidmenis atliks Mila Kunis, Channingas Tatumas, Seanas Beanas (įdomu, ar jis ir čia mirs?), Eddie‘is Redmayne‘as, Douglasas Boothas, Doona Bae ir kt.

Naujausias „Matricos“ trilogijos autorių brolio ir sesers Wachowskių filmas Lietuvoje pasirodys kitų metų vasario 6 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles