Studijos „Sony“ ir „Marvel“ atskleidė visą susitarimą dėl naujojo „Žmogaus-voro“

Studijos „Sony“ ir „Marvel“ atskleidė visą susitarimą dėl naujojo „Žmogaus-voro“

Nors ir kaip sunku tuo patikėti, panašu, kad kino studijos „Sony Pictures“ ir „Marvel“ pasidalys Žmogų-vorą (angl. Spider-Man). Intelektinės nuosavybės teisių į šį komiksą norėtų ne viena kino studija, tačiau „Sony“ sukurti Žmogaus-voro tęsiniai nesudrebino kino rinkos taip, kaip buvo tikėtasi. Tačiau įvykus stebuklui, buvęs „Sony“ vadovė ir prodiuserė Amy Pascal ir „Marvel Studios“ prezidentas Kevinas Feige‘as galėjo susitarti dėl to, kad „Sony“ ir toliau kurs, prodiusuos ir platins atskirus „Žmogaus-voro“ filmus, o „Marvel“ galės ir toliau naudoti šį personažą savo „Marvel kino pasaulyje“.

Tačiau kai kurių šio susitarimo detalių paviešinimas buvo tik pradžia. Kiek anksčiau šiais metais „Marvel“ ir „Sony“ kartu turėjo nuspręsti, kas taps jų naujuoju Žmogumi-voru, bei kas režisuos šiam personažui skirtą filmą. Iš Feige‘o užuominų galima suprasti, kad tiek aktorius, tiek režisierius ieškomas naujajai trilogijai, kuri pasakos apie mokyklos laikotarpį, todėl ieškomas paauglys aktorius, kuris užaugs kartu su personažu. Jaunas amžius taip pat turi privalumų, kadangi paauglys Žmogus- voras įneštų tam tikrų naujų variacijų, palyginus su dabartiniais raumeningais trisdešimtmečiais „Marvel“ herojai ir herojės.

Kaip bebūtų, net ir radus tinkamą kandidatą vaidinti Žmogų-vorą, vis tiek dar reikėtų paieškoti pakankamai kvalifikuoto režisieriaus, kuris sugebėtų sukurti pirmą „Žmogaus-voro“ filmą, nekartojant Samo Raimi‘o originalių filmų ir Marco Webbo režisuotų naujų tęsinių. Galiausiai, po paraleliai vykusios aktorių atrankos ir režisieriaus paieškos, Žmogaus-voro vaidmeniui pasirinktas devyniolikmetis aktorius Tomas Hollandas, vaidinęs filme „Pragaras rojuje“ (angl. „The Impossible“) ir televizijos mini seriale „Vilko salė“ (angl. „Wolf Hall“), o būsimų filmų (ar bent jau pirmojo) režisieriumi – jaunas kino kūrėjas Jonas Wattsas, režisavęs televizijos serialą „Onion News Network“ bei neseniai Sandanso festivalyje rodytą trilerį „Faro automobilis“ (angl. „Cop Car“).

Bet kaip visa tai atrodo pačioms kino studijoms? Paklaustas apie tai, kas režisieriumi pasirinko J. Watts, „Marvel Studios“ prezidentas Kevinas Feige‘as atsakė, jog tai buvo jo paties ir A. Pascal, bei dar kelių „Marvel“ darbuotojų sprendimas. Atrankoje, pasak jo, dalyvavo labai daug žmonių, tačiau galiausiai liko tik patys geriausi kandidatai. Atrankos komisijai patiko J. Wattso naujausias filmas „Faro automobilis“, su režisieriumi buvo susitikta ne vieną sykį ir kiekvieną kartą jis vis turėdavo ką įdomaus papasakoti. Galiausiai buvo nuspręsta: „Su šiuo žmogumi mes galėtume pastatyti filmą, kurio kūrimas užtruks dvejus metus; su šiuo žmogumi iš tų dvejų metų mes galėtume kartu praleisti beveik visas dienas. Tad pirmyn.“

Per aktorių atranką kandidatams į Žmogaus-voro vaidmenį teko atlikti scenarijaus skaitymo bandymus stebint Robertui Downey‘iui Jaunesniajam – Atlantoje, kur šiuo metu filmuojama juosta „Kapitonas Amerika: Pilietinis karas“ (angl. „Captain America: Civil War“), kuriame Žmogus-voras pasirodo pirmą kartą. K. Feige‘as atskleidė kelias šių skaitymų detales: paklaustas, apie tai, ar aktoriai skaitė dialogus iš tikro scenarijaus, ar dialogai buvo parašyti specialiai aktorių atrankai, K. Feige‘as atsakė, jog tai buvusi kombinacija, nors daugiausia tai buvo vis tik specialiai aktorių atrankai parašytas tekstas. Jis taip pat leido suprasti, kad žiūrovai šiame naujame projekte gali tikėtis taip laukiamo Žmogaus-voro ir Geležinio žmogaus (angl. Iron Man) draugiško pasierzinimo.

Į klausimus apie tai, kas rašo filmo scenarijus ir kada bus galima pamatyti kostiumus, „Marvel“ prezidentas atsakė lakoniška fraze: „Bus pranešta ateityje“. Tad neaišku, ar T. Hollandas, kaip naujasis Žmogus-voras taps reklaminės kampanijos dalimi, ar, priešingai, jo išvaizda bus slepiama iki pat filmo premjeros. Visa tai turėtų paaiškėti dar šiemet.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles