Rianas Johnsonas jau pradėjo rašyti „Ištrauktų peilių“ tęsinio scenarijų

Rianas Johnsonas jau pradėjo rašyti „Ištrauktų peilių“ tęsinio scenarijų

Vienas geriausių ir sėkmingiausių 2019-ų metų filmų „Ištraukti peiliai“ (angl. „Knives Out“) vis dar užtikrintai renkasi žiūrovus bei dolerius. Šiuo metu 40 milijonų JAV dolerių vertės filmas jau viršijo savo biudžetą šešis kartus. Sulaukus didžiulę finansinę sėkmę patyrusio kūrinio (ypač jei tai – originalus projektas), dažnai kyla klausimas, ar gausime dar. Režisierius Rianas Johnsonas patvirtino, kad „Ištrauktų peilių“ tęsinys yra rimta ir tikėtina galimybė.

Nors oficialiai nepaskelbta, R. Johnsonas jau yra paskirtas rašyti antrojo filmo scenarijų. Natūralu, kad tęsinyje, išskyrus, išskyrus Danielį Craigą, vaidins visai kiti aktoriai. Pagrindinis veikėjas, detektyvas Benua Blankas, sugrįš į naują istoriją atskleisti dar vienos paslapties.

R. Johnsonas neslėpė, kaip jam patiko dirbti su aktoriumi D. Craigu ir kad būtent jis yra atsakingas dėl sklandaus ir smagaus filmavimo bei aukšto kalibro aktorių surinkimo. Pats filmas taip pat buvo pastatytas greičiau nei įprastai: per pirmą 2018-ų pusmetį režisierius jau turėjo parašytą scenarijų, o iki Kalėdų viskas buvo galutinai nufilmuota. Jei R. Johnsonas išlaikys tokį tempą, Benua Blanko sugrįžimo galime tikėtis 2021-ų metų pabaigoje.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles