Jamesas Cameronas mano, jog naujasis „Įsikūnijimas“ pagerins „Keršytojų“ rekordą

Prireikė viso dešimtmečio tarpusavyje susijusių filmų bei pakartotinio leidimo, tačiau fantastinis veiksmo filmas „Keršytojai. Pabaiga“ (angl. „Avengers: Endgame“) sugebėjo nuversti režisieriaus Jameso Camerono „Įsikūnijimą“ (angl. „Avatar“) ir tapti visų laikų daugiausia uždirbusiu filmu.

Tačiau ši pergalė tęsis neilgai, nes J. Cameronas prognozuoja, kad naujasis „Įsikūnijimo“ serijos filmas pagerins garbingą „Marvel“ kino visatos pasiekimą ir atsikovos dešimtmetį saugotą rekordą.

„Aš manau, kad tai neabejotinai įvyks.“ – sakė J. Cameronas praėjusią savaitę švęsdamas 10 metų „Įsikūnijimo“ jubiliejų. „Bet leiskime „Keršytojams“ pasidžiaugti savo pasiekimu ir švęskime faktą, kad žmonės eina į kino teatrus.“

Originalus „Įsikūnijimas“, kuris pasirodė kinuose 2009 metais, visame pasaulyje uždirbo 2,48 milijardus eurų, tuo tarpu „Keršytojai. Pabaiga“ – 2,49 milijardus eurų. Anot J. Camerono, šis skirtumas yra per mažas, kad kino studijos „Marvel“ pergalę galima būtų vadinti tikru triumfu.

„Aš nenoriu skambėti kandžiai, po to kai pasirinkau teisingiausią kelią juos pasveikindamas.“ – aiškina režisierius. „Tačiau jie įveikė mus vos ketvirtadaliu procento. Paskaičiavau šįryt važiuodamas į darbą. Manau, visi buhalteriai tai vadina apvalinimo paklaida.“

Vis dėlto praėjusį rugsėjį J. Cameronas kalbėjo apie tai, kaip naujasis „Keršytojai. Pabaiga“ rekordas suteikia jam vilties, nes tai buvo „akivaizdus įrodymas, kad žmonės vis dar eina į kino teatrus“.

Originalus „Įsikūnijimo“ tęsinių išleidimo grafikas buvo nukeltas į 2021 metų pabaigą, kai kino studija „Disney“ atskleidė, kad „Įsikūnijimas“ ir „Žvaigždžių karai“ pasirodys kinuose pakaitomis. Antrojo „Įsikūnijimo“ pasirodymas kinuose ankščiau buvo numatytas šių metų gruodį.

Tuo tarpu „Marvel“ kino visata nesnaudžia ir pradeda ketvirtąjį etapą su filmu „Juodoji našlė“, kuriame pagrindinį Natašos Romanovos vaidmenį atliks aktorė Scarlett Johansson.

„Juodoji našlė“ – pirmasis „Marvel“ filmas, kurį parašė ir režisavo vien tik moterys – tarsi gulbės giesmė, padės atsisveikinti su milijonus gerbėjų visame pasaulyje turinčia heroje, tačiau vargu ar pretenduos į „Keršytojų“ pasiektą rekordą. Vis dėlto nereikės ilgai laukti, nes fantastinis nuotykių filmas „Juodoji našlė“ pasirodys kinuose jau šių metų gegužės 1 d.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles