Paskelbta filmo „Scary Stories to Tell in the Dark“ aktorių komanda

Paskelbta filmo „Scary Stories to Tell in the Dark“ aktorių komanda

Kino prodiuserių kompanija „CBS Films“ paskelbė oficialią ir galutinę aktorių komandą filmui „Scary Stories to Tell in the Dark“ (liet. „Baisios istorijos, skirtos pasakoti tamsoje“). Jau šią savaitę ketinama pradėti pirmuosius filmavimus, kartu su juostos režisieriumi André Øvredalu ir prodiuseriu Guillermo del Toro.

Filmas „Scary Stories“, kuris remiasi populiaria trumpų istorijų kolekcija, sukurta Alvino Schwartzo ir iliustruota Stepheno Gammello, buvo parašytas G. del Toro kartu su broliais Hagemanais ir „Pjūklo“ (angl. „Saw“) istorijos autoriais Marcusu Dunstanu ir Patricku Meltonu. Filmas pasakoja apie grupelę jaunų paauglių, kurie mėgina išsiaiškinti, kas sukėlė siaubingų mirčių bangą jų mažame miestelyje.

Filme pagrindinę istorijos veikėją Stelą Mičels vaidins aktorė Zoe Margaret Colletti. „Scary Stories“ filme taip pat išvysime Austiną Abramsą, Natalie Ganzhorn, Michaelą Garza, Gabrielį Rushą ir Austiną Zajurą. Filmo režisierius A. Øvredalu savo oficialiame pranešime apie filmą teigė, kad aktorių paieška truko keletą mėnesių, kadangi reikėjo rasti „tobulą aktorių grupelę, kuri padėtų mums realizuoti pačią šiurpiausią knygos adaptaciją, kokią tik būtų įmanoma sugalvoti,“ – rašė režisierius. Atskirame pranešime, prodiuseris G. Del Toro išreiškė savo paramą režisieriaus vizijai ir planams „sukurti nepakartojamą „Scary stories“ pasaulį kino ekranuose“.

Kai „CBS“ kompanija įsigijo filmo „Scary Stories“ teises 2013 m., projektas nejudėjo iš vietos, kol prieš porą metų G. del Toro neprisijungė prie filmavimo komandos. „Scary Stories“ pagaliau galėjo užsitikrinti savo finansavimą balandžio mėnesį, be abejonės, daugiausiai dėl G. del Toro antgamtiško filmo „Vandens forma“ (angl. „The Shape of Water“), kuris pelnė „Oskaro“ statulėlę, nuopelnų. Tai nėra vienintelis projektas, kuriam režisierius G. del Toro panaudojo savo naujai užtarnautą įtaką. Taip pat filmų kūrėjas šiuo metu kuria antologišką serialą „10 After Midnight“ „Netflix“ platformai ir kiek anksčiau šiais metais prodiusavo mokslinės fantastikos ir siaubo žanrų filmus  „Fox Searchlight“ kompanijai.

Gali būti, kad filmas „Scary Stories“ kapstysis giliau nei naujausios vaikiškų siaubo novelių adaptacijos, kaip filmas „Šiurpuliukai“ (angl. „Goosebumps“) ir sieks išgąsdinti ne tik jaunuosius žiūrovus, tačiau ir suaugusius. A. Schwartzo originalios istorijos yra žinomos dėl to, kad jos yra tikrai keistos, bet vis tiek pasiūlo ir dalį lengvesnių bei linksmų akimirkų.  Šio filmo kūrybinėje komandoje esantys kūrėjai gerai išmano tiek siaubo, tiek komedijų žanrus, todėl yra didelė tikimybė, kad bus nemažai medžiagos iš A. Schwartzo originaliosios istorijos, o tai reiškia, kad juostoje jausis visa šiurpi atmosfera.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles