Pasirodė pirmasis naujojo T. Mallicko filmo anonsas

Interneto platybėse pasirodė pirmasis naujojo režisieriaus Terence‘o Mallicko filmo „Taurės riteris“ (angl. „Knight of Cups“) anonsas. Ypatingai sudėtingų ir labai gilių filmų autoriaus darbas galiausiai išvys dienos šviesą 2015 metais, nors buvo sukurtas jau gerokai seniau.

Savo sugebėjimais „nekepti“ kino produktų garsėjantis režisierius šį darbą sukūrė dar 2012 metais, tačiau dėl savo sunkiai pakeliamo būdo ir ilgų redagavimo, permontavimo darbų visas procesas truko gerokai ilgiau nei tikėtasi. Gali būti, kad tai susiję su vienu paskutiniųjų režisieriaus darbų „Į stebuklą“ (angl. „To the Wonder“), kuris kino kritikų buvo įvertintas labai šaltai. Taigi, norėdamas pasitempti, autorius, galimai, atidėjo filmo premjerą ir siekė išgauti kaip įmanoma geresnį rezultatą.

Pirmajame anonse matome pagrindinį vaidmenį atliekantį Chriastianą Bale‘ą, kuris klajoja po šlovės pasaulio užkulisius. Gana sudėtingai pasakojamas veiksmas taip nieko ir neparodo, leisdamas pačiam pasidaryti išvadas, ką Ch. Bale‘o veikėjas darys šiame filme. Nors anonse parodoma neįprastai daug kadrų, labai tikėtina, kad dalis jų nė nepasirodys filme, mat tai yra gana dažnas režisieriaus bruožas.

Dar anksčiau T. Mallicko sukurtas filmas „Gyvenimo medis“ (angl. „Tree of Life“) buvo nominuotas Oskaro statulėlei už geriausią filmą.

Kada pasirodys filmas nepranešama. Tikėtina, jog juosta bus pristatyta 2015 m. per Kanų kino festivalį. Pagrindinius vaidmenis juostoje taip pat atliko Natalie Portman, Imogen Poots, Cate Blanchett ir kt.

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. Aidas / 2014 gruodžio 20

    Pristatytas filmas bus, jei neklystu, Berlyno kino festivaly.