Pasirodė pirmasis anonsas apie Robiną Hudą

Pasirodė pirmasis oficialus filmo „Robinas Hudas: Pradžia“ (angl. „Robin Hood“) anonsas ir panašu, kad apsirengęs odinį kostiumą, kuris įtartinai panašus į Žaliosios Strėlės, vagių karalius žada neblogą specialiųjų efektų, humoro ir veiksmo kupiną kino juostą. Anglų tautosakos baladžių herojus nuo renesanso iki šių laikų keliavo per visas įmanomas ekranizacijas, o istorija žinoma kiekvienam – vagis su lanku ant nugaros, vagiantis iš turtuolių ir vykdantis savąjį teisingumą – viską išdalija varguoliams ir šitaip siutina Roterdamo šerifą.

Naujausiame „Lionsgate“ perdirbinyje, garsiojo turčių skriaudėjo vaidmenį atlieka Taron‘as Egerton‘as, o ištikimojo Robino Hudo bendražygio Mažojo Džono vaidmuo atiteko Oskaro laureatui Jamie Foxx‘ui. Filme taip pat išvysime „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“ (angl. „Fifty shades of Grey“) žvaigždę Jamie Dornan’ą bei Evę Hewson, kurį įkūnys Robino Hudo mylimąją ledi Merioną.

Ugnimi, skriejančiomis strėlėmis, nesibaigiančiu veiksmu ir meile alsuojantis filmo anonsas žada tikrai įdomią versiją apie Robino Hudo nuotykius. Režisierius Otto Bathurstas, jau pasižymėjęs darbu su serialais „Juodasis veidrodis“ (angl. „Black Mirror“) ir „Smalsūs žvilgsniai“ (angl. „Peaky Blinders“) intriguoja žiūrovus, sakydamas, kad filme keliamos politinės revoliucijos, stebėtinai artimos nūdienos aktualijoms.

„Robinas Hudas:Pradžia“ kino teatruose pasirodys 2019 m. lapkritį.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles