Paaiškėjo, kaip vadinsis dešimtasis Quentino Tarantino filmas

Paaiškėjo, kaip vadinsis dešimtasis Quentino Tarantino filmas

Praėjus beveik ketveriems metams nuo „Vieną kartą Holivude“ (angl. „Once Upon a Time in Hollywood“), amerikiečių režisierius Quentinas Tarantino pasiruošęs sugrįžti su savo didžiuoju atsisveikinimu.

„The Hollywood Reporter“ praneša, kad Q. Tarantino pagaliau apsisprendė, koks bus jo kitas– ir, greičiausiai, paskutinis – filmas. Jis ką tik baigė rašyti scenarijų, pavadinimu „Kino kritikė“ (angl. „The Movie Critic“) – gali būti, kad taip vadinsis paskutinis Q. Tarantino filmas. Tiesą sakant, Q. Tarantino jau seniai viešai tvirtino, kad sukūręs 10 filmų išeis į pensiją. Kadangi filmo „Nužudyti Bilą“ (angl. Kill Bill“) pirma ir antra dalis skaičiuojama kartu, kaip vienas bendras kūrinys, tai „Kino kritikė“ bus jo dešimtasis ir paskutinis filmas.

Taigi, o apie ką jis pasakos? Ne, tai nebus užmaskuotas „Nužudyti Bilą 3“, kaip norėtų kai kurie fanai. Vis tik panašu, kad būsimasis filmas labiau atspindės neseną Q. Tarantino susidomėjimą ir aistrą tyrinėti kiną bei jo kritiką. „Kino kritikė“ veiksmas plėtosis aštuntojo dešimtmečio Los Andžele, o pagrindinis personažas bus moteris.

Jau pradedama šnabždėtis, kad Q. Tarantino įsigeidė į kino ekranus perkelti kitą tikrais faktais paremtą istoriją – šiuo atveju būtų kalbama apie Pauline Kael, vieną įtakingiausių visų laikų kino kritikių. 2001 m. mirusi P. Kael buvo ne tik kino kritikė, bet ir eseistė bei rašytoja. Ji pagarsėjo savo įnirtingomis kovomis tiek su leidėjais, tiek su sineastais. Aštuntojo dešimtmečio pabaigoje P. Kael kurį laiką labai trumpai dirbo konsultante „Paramount“ studijoje – šio darbo ji ėmėsi aktoriaus Warreno Beaty’io prašymu. Šis jos gyvenimo periodas sutampa su Q. Tarantino scenarijaus apimamu laikotarpiu, o žinant, kaip smarkiai šis režisierius gerbia P. Kael, labai tikėtina, kad tai – vis tik neatsitiktinis sutapimas, ir naujasis filmas bus kaip tik apie ją.

Greitai sužinosime, ar neklystame, kadangi filmo kūrimo darbai jau įsibėgėja. „Kino kritikės“ filmavimai numatomi jau šį rudenį. Kol kas su šiuo projektu nesiejama nė viena kino studija, tačiau net neabejojama, kad dėl paskutinio Q. Tarantino kūrinio platinimo užvirs nemenka kova.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles