„Netflix“ planuoja šturmuoti kino teatrus bei Oskarus su „Airiu“

„Netflix“ planuoja šturmuoti kino teatrus bei Oskarus su „Airiu“

Ilgai lauktas, vėluojantis ir biudžetą ne kartą viršijęs režisieriaus Martino Scorsese‘ės „Airis“ (angl. „The Irishman“) turi tvirtai nustatytą išleidimo datą šio rugsėjo pabaigoje. Kadangi šį filmą platina „Netflix“ jį bus galima pamatyti ir niekur neinant iš namų. Tačiau jie neplanuoja tokio svarbaus filmo numesti į savo platformą ir apie jį pamiršti. Kompanija yra užsibrėžusi tikslą vėl šturmuoti Oskarus su  M. Scorsese‘ės „Airiu“ priešakyje.

Nors šis filmas bus pasiekiamas visiems „Netflix“ lankytojams nuo pat pirmos dienos, kompanija vis tiek planuoja jį parodyti didžiuosiuose ekranuose. „Airio“ tarptautinė premjera įvyks Londono kino festivalyje, po kurio jis bus rodomas pasirinktiniuose kino teatruose Anglijoje. Šiuo būdu norima pateikti „Airį“ ne tik kaip filmą, kurį galima žiūrėti namie, bet ir kaip kino patirtį, kuri gali konkuruoti Oskarų ceremonijoje.

Ne paslaptis, kad Oskarų komitetas prieštaringai žiūri į „Netflix“ ir nelaiko jos tikru kinu, tačiau tai apsivertė aukštyn kojom praeitais metais, kai internetinė platforma panašiais metodais stūmė režisieriaus Alfonso Cuarono filmą „Roma“. Šis kritikų išliaupsintas kūrinys taip pat buvo rodomas didžiausiuose kino festivaliuose ir galų gale buvo priimtas į Oskarų ceremoniją, kurioje iš dešimties nominacijų filmas gavo tris statulėles (kinematografijos, režisūros bei geriausio užsienio filmo). Taigi, po tokios sėkmės „Netflix“ tikisi dar geresnių rezultatų su visų taip laukiamu „Airiu“.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles