Ar Johnas Davidas Washingtonas bus naujas Dviveidis Betmeno filme?

Ar Johnas Davidas Washingtonas bus naujas Dviveidis Betmeno filme?

Tamsoje tūnantis 2021-ųjų Betmeno filmas po truputį lenda į šviesą. Iš Beno Afflecko rankų projektą perėmė naujausios bei sėkmingos „Beždžionių planetos“ (angl. „Planet of the Apes“) trilogijos režisierius Mattas Reevesas, kuris savo Betmeno filmo viziją pristato kaip noir žanro detektyvą. Taip pat niekam ne naujiena, kad Betmeno kostiumą pirmą kartą apsirengs Robertas Pattinsonas.

Dabar prie jo planuoja prisijungti ir aktorius Johnas Davidas Washingtonas, kuriam būtų skirta Dviveidžio, vieno iš populiariausių Betmeno priešų, vaidmuo. Tai būtų jau trečias kartas, kada šis veikėjas pasirodo vaidybiniame Betmeno filme. Bet kokiu atveju, režisierius neslepia, kad Dviveidis bus tik vienas iš blogiukų, į šį filmą planuojama įmesti ir kitus žinomus priešus kaip Pingvinas ar Moteris-Katė.

J. D. Washingtonas praeitais metais sužibėjo atlikęs pagrindinį vaidmenį geriausio filmo Oskaro statulėlei nominuotame „Juodaodis iš Kukluksklano“ (angl. „Blackkklansman“). Taip pat kitais metais jį bus galima išvysti naujame režisieriaus Christopherio Nolano filme „Tenet“ (liet. „Principas“), kuriame vaidina ir būsimasis Betmenas R. Pattinsonas. Sutapimas?

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles