Martinas Scorsese patvirtino galutinę ir *labai ilgą* „Gėlių mėnulio žudikų“ trukmę

Martinas Scorsese patvirtino galutinę ir *labai ilgą* „Gėlių mėnulio žudikų“ trukmę

Naujasis Martino Scorsesės filmas „Gėlių mėnulio žudikai“ (angl. Killers of the Flower Moon) yra vienas laukiamiausių šių metų projektų visiems kino gerbėjams, ne tik paties režisieriaus fanams. Davido Granno romanu paremtas filmas jau seniai yra prikaustęs kino fanų dėmesį ir jau kurį laiką sklido kalbos, jog filmo trukmė gali siekti 4 valandas. Tačiau, kaip praneša „Deadline“, pats režisierius galiausiai patvirtino filmo trukmę – 3 valandos ir 26 minutės.

Nors filmas ir paremtas romanu, tai nėra visiška fikcija, nes D. Grannas sukūrė faktais paremtą kūrinį. Tai reiškia, kad įvykiai romane ir, tuo pačiu, filme yra tikri. Filmo scenarijui romaną pritaikė pats M. Scorsese ir Ericas Rothas. Istorija vyks praėjusio amžiaus III dešimtmetyje Oklahomoje, JAV ir pasakos ape seriją itin žiaurių žmogžudysčių, kurių tyrimas galiausiai privedė prie FTB susiformavimo.

Pagrindinius vaidmenis filme atliks Leonardas DiCaprio, Robertas de Niro, Lily Gladstone, Jesse‘is Plemonsas, Cara Jade Myers ir kiti. Pagrindinis juostos prodiuseris taip pat bus M. Scorsese kartu su gausia komanda. „Gėlių mėnulio žudikai“ kinus pasieks spalio 20 dieną, o vėliau bus rodomas „AppleTV+“ platformoje.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles