M. Wahlbergas, D. Johnsonas ir V. Dieselis – brangiausiai apmokami aktoriai pasaulyje

M. Wahlbergas, D. Johnsonas ir V. Dieselis – brangiausiai apmokami aktoriai pasaulyje

Didžiausias algas kino pasaulyje gaunančių aktorių sąrašuose – pasikeitimai. Praėjusią savaitę „Forbes“ pranešė, jog Jennifer Lawrence buvo nukarūnuota kaip brangiausia pasaulio aktorė ir ją pirmojoje vietoje pakeitė Emma Stone. Vyrų pusėje atsitiko kažkas panašaus: praėjusių metų nugalėtojas Dwayne‘as Johnsonas šiemet tenkinosi antrąja vieta ir pirmąją kiek netikėtai užleido Markui Wahlbergui.

68 mln. dolerių uždirbęs M. Wahlbergas turtingiausiųjų sąraše laimėjo atidžiai rinkdamasis vaidinti tik didžiausiuose Holivudo filmuose. Nors tokie filmai kaip „Transformeriai: paskutinis riteris“ (angl. „Transformers: The Last Knight“) ir kinuose dar nepasirodęs „Tėtukas namie 2“ (angl. „Daddy‘s Home“) nėra mylimi kritikų, jie leido aktoriui gauti solidžius atlygius ir be vargo toliau vaidinti mažesniuose Peterio Bergo filmuose.

Praėjusių metų nugalėtojas D. Johnsonas nusileido į antrąją vietą uždirbęs 65 mln. dolerių. Socialiniuose tinkluose savo populiarumą vis didinantis ir kandidatuoti į prezidento postą žadantis aktorius didžiąją savo atlygio dalį susirinko už filmus „Gelbėtojai“ (angl. „Baywatch“), „Džiumandži“ (angl. „Jumanji“) ir HBO serialą „Ballers“.

Trečiojoje vietoje buvo paliktas Vinas Dieselis – D. Johnsono kolega iš „Greitų ir įsiutusių“ filmų (pasak žiniasklaidos, tarp jųdviejų aštuntosios dalies metu buvo kilę didžiuliai nesutarimai). Aktorius uždirbo 54,5 mln. dolerių už naujausią „Greitų ir įsiutusių“ dalį, „Ksanderio Keidžo sugrįžimą“ (angl. „The Return of Xander Cage“) bei Grūto įgarsinimą filme „Galaktikos sergėtojai 2“ (angl. „Guardians of the Galaxy Vol. 2“).

Turtingiausiųjų penketuką užbaigia komedijas „Netflix“ platformai be sustojimo kuriantis Adamas Sandleris (50,5 mln. dolerių) ir Azijoje vis dar neblėstančiu populiarumu pasižymintis Jackie Chanas (49 mln. dolerių).

Kaip pažymi „Forbes“, kasmetiniai turtingiausiųjų sąrašai eilinį kartą atskleidžia didžiulę Holivudo atskirtį tarp vyrų ir moterų atlyginimų. Pirmasis vyrų dešimtukas uždirbo beveik tris kartus daugiau nei dešimt turtingiausių moterų (488,5 mln. prieš 172,5 mln. dolerių). Tik trys aktorės uždirbo daugiau nei 20 mln. dolerių, o šią ribą peržengė 16 vyrų. Net 14 vyrų uždirbo daugiau nei brangiausiai apmokamų moterų sąraše triumfavusi E. Stone (26 mln. dolerių).

20 brangiausiai apmokamų vyrų kine:

1. Mark Wahlberg, $68 mln.
2. Dwayne Johnson, $65 mln.
3. Vin Diesel, $54,5 mln.
4. Adam Sandler, $50,5 mln.
5. Jackie Chan, $49 mln.
6. Robert Downey jaunesnysis, $48 mln.
7. Tom Cruise, $43 mln.
8. Shah Rukh Khan, $38 mln.
9. Salman Khan, $37 mln.
10. Akshay Kumar, $35,5 mln.
11. Chris Hemsworth, $31,5 mln.
12. Tom Hanks, $31 mln.
13. Samuel L. Jackson, $30,5 mln.
14. Ryan Gosling, $29 mln.
15. Ryan Reynolds, $21,5 mln.
16. Matt Damon, $21 mln.
17. Jeremy Renner, $19 mln.
18. Chris Evans, $18 mln.
19. Chris Pratt, $17 mln.
20. Mark Ruffalo, $13 mln.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles