„Košmaras Guobų gatvėje“ visgi sugrįš

„Košmaras Guobų gatvėje“ visgi sugrįš

Praėjo septyneri metai nuo Fredžio Kriugerio sugrįžimo į kino teatrus filme „Košmaras Guobų gatvėje“ (angl. „Nightmare on Elm Street“) 2010 m. Nepaisant gero aktoriaus Jackie Earle Haley pasirodymo, juosta publikos nesužavėjo. Tačiau kalbos apie dar vieną legendinio siaubo filmų personažo sugrįžimą nerimsta ir, panašu, ateityje išvysime dar vieną „Košmarą Guobų gatvėje“.

Siaubo filmų naujienų šaltinis „Bloody Disgusting“ patvirtino, jog Davidas Leslie Johnsonas, parašęs „Išvarymo 2“ (angl. „The Conjuring 2“) scenarijų bei paskirtas dirbti su trečiosios „Išvarymo“ dalies scenarijumi, imsis darbo su naujuoju „Košmaru Guobų gatvėje“. Tačiau „Nice Line Cinema“ šiuo metu visą savo dėmesį skiria „Išvarymui“ bei jo tęsiniams ir „Tam“ (angl. „It“) su planuojamu jo tęsiniu. Todėl tikėtina, jog naujasis „Košmaras Guobų gatvėje“ šiuo metu yra paskutinis eilėje.

Nepaisant to, jog apie „Košmarą Guobų gatvėje“ pradėta kalbėti dar prieš kelis metus, jau dabar pradėtos kurti anotacijos. Tačiau „Bloody Disgusting“ paneigė visas jas, kas, tikriausiai, tik į naudą, kadangi visos spėlionės neskamba įtikinamai. Viena iš anotacijų:

„Kuomet Brentonas Higginsas pradeda atsirasti kitų žmonių sapnuose, jis net nenutuokia, jog yra Fredžio Kriugerio sūnus. Grįžęs į Guobų gatvę, Brentonas atranda savo slaptą praeitį ir sąsajas su Fredžiu. Brentonas taip pat yra persekiojamas slaptos vyriausybinės agentūros, lydimos profesoriaus Matthew Luko. Jie nori jo dovanos. Bet jie nežino, kad gaus Kriugerį.“

Vietoje klasikinio Kriugerio, žudančio paauglius jų sapnuose, grįžta Fredžio sūnus ir keistos vyriausybinės agentūros. Galima pagirti už kūrybiškumą, tačiau tai ne „Košmaras Guobų gatvėje“, kurį prisimena šio filmo fanai. Nepaisant to, talentingasis siaubo rašytojas Davidas Leslie Johnsonas gali mums pažadėti sėkmingą Fredžio Kriugerio sugrįžimą į Guobų gatvę, kurio gali tekti laukti dar ilgai.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles