Japonai yra pasiryžę sukurti dar didesnę Godzilą

Retai kas ryžtasi mesti iššūkį Holivudui. Dar rečiau užsienio kūrėjai pasiskelbia kursiantys kažką žymiai didesnio nei jų kolegos Holivude. Ši naujiena yra būtent apie tokį atvejį.

Japonų studija „Toho“ yra pasiryžusi sukurti didesnę Godzilą nei sukūrė amerikiečiai. Pastarieji 2014 metais pasirodžiusiame legendinio japonų filmo perdirbinyje galingąjį monstrą sugebėjo užauginti tik iki 108 metrų. Japonai, tuo tarpu, žada Godzilą, kurios ūgis sieks 118.5 metro.

Studija „Toho“, į kino istoriją ir įėjusi kaip Godzilos kūrėja, žymųjį monstrą sugebėjusi įsprausti net į 28 savo filmus, naują Godzilos versiją bus sukūrusi po nemenkos dvylikos metų pertraukos. Jie didžiąją Godzilą į pasaulį ruošiasi paleisti kitų metų liepą.

Tuo tarpu amerikiečiai savo ambicijų taip pat neslepia. Pernai pasirodęs filmas, su 160 mln. dolerių biudžetu „Warner Bros“ studijai atnešęs 529 milijonus, 2018 metais susilauks savo tęsinio, kuris, pasak scenaristų, bus kur kas didesnis ir geresnis nei originalas.

Negana to, ilgainiui galime išvysti reginį, kuris privers slėptis net ir dešimtimi metrų didesnę Godzilą. „Warner Bros“ šiuo metu kuria ir naują filmą apie King Kongą, kas reiškia, jog du didžiausi ir žymiausi monstrai kino istorijoje gali atsidurti viename filme. Planuojama, kad tai atsitiks 2020 metais.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles