Mike‘as Myersas ir režisierius Jay‘us Roachas kurs ketvirtąją Ostino Pauerso dalį

Mike‘as Myersas ir režisierius Jay‘us Roachas kurs ketvirtąją Ostino Pauerso dalį

Praėjus keturiolikai metų nuo paskutinio pasirodymo kine, slaptojo agento Ostino Pauerso gerbėjai sulaukė geros žinios. Slaptasis agentas toli gražu galutinai dar neatsisveikino su didžiuoju ekranu ir ruošiasi sugrįžimui, kadangi Mike‘as Myersas ir režierius Jay‘us Roachas jau pradėjo ketvirtos dalies pasiruošimo darbus.

Taigi, Ostinas Pauersas tikrai neprarado savo talento žavėti ir vilioti! Tą patvirtino režisierius J. Roachas, „HBO“ pristatęs savo televizijos filmą, skirtą JAV prezidentui Lyndonui B. Johnsonui (kurį vaidina Bryanas Cranstonas). J. Roachas Larry‘io Kingo laidoje pasakojo: „Mes apie tai [su Mike‘u Myersu] kalbame kiekvieną kartą, kai tik susitinkame. Kol kas tai dar tik latentinė fazė, tačiau jei tik surasime dėmesio vertą idėją, viskas pajudės.“

Kol kas konkretesnių žinių apie ketvirtąją Ostino Pauerso nuotykių dalį nepranešama. Režisierius taip pat nieko plačiau negalėjo papasakoti – ir ne todėl, kad labiau sudomintų žiūrovus, o tiesiog todėl, kad kol kas visa dar nepavyko rasti to kabliuko, ant kurio laikytųsi visa filmo intriga: Mes daugybę metų bandėme įvairias idėjas, deja, nei viena iš jų nepasitvirtino.“. tačiau kūrybinis procesas po truputį juda – M. Myersas, ankstesnėse dalyse įkūnijęs šį superslaptą agentą, jau ėmėsi rašyti būsimo filmo scenarijų. Taigi, Ostino Pauerso gerbėjams belieka apsišarvuoti kantrybe ir dar šiek tiek palaukti madingiausio ir žavingiausio visų laikų slaptojo agento sugrįžimo. Paskutinį kartą kino ekranuose jis pasirodė 2002 m. filme „Ostinas Pauersas – Auksinis narys“ (angl. „Goldmember“). Filmas sulaukė didelės finansinės sėkmės – juostos pasaulinės pajamos 2002 m. spalį priartėjo prie 300 mln. JAV dolerių.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles