Išleistas antrasis filmo „Super Džonis smogia“ anonsas

Jūs, tikriausiai, dar nesate matę tokio vyriškio. Rimtai. Na, nebent kvatojotės žiūrėdami filmus „Super Džonis“ (angl. „Johnny English“) ir „Super Džonio prisikėlimas“ (angl. „Johnny English Reborn“). Tokiu atveju, jums, tam tikra prasme, teko susidurti su šiuo neįtikėtinu šnipu. Pats nerangiausias slaptasis Londono agentas grįžta naujai misijai ir mes turime daugybę informacijos apie tai, ką šis agentas nuveiks trečiojoje istorijos dalyje „Super Džonis smogia“ (angl. „Johnny English Strikes Again“).

Aktorius Rowanas Atkinsonas grįžta kaip vienas mėgstamiausių ir keisčiausių agentų, trečiajai „Super Džonio“ daliai. Kai po kibernetinės atakos Didžiojoje Britanijoje yra atskleidžiamos visų aktyvių slaptųjų agentų tapatybės, vienintele viltimi tampa jau į pensiją išėjęs agentas Džonis. Ši naujoji agento misija yra bene svarbiausia, kokia tik buvo iki šiol: pirmiausia jis turi išsiaiškinti, kas yra tas meistriškasis kibernetinis įsilaužėlis ir jį surasti. Būdamas vyriškis su keliais slaptojo agento gabumais ir analogiškais šiai profesijai metodais, agentas Džonis turi įveikti naujųjų technologijų išbandymus, arba jo naujoji misija taps paskutiniąja slaptosios tarnybos užduotimi.

Televizijos serialo „Inside No. 9“ režisierius Davidas Kerras paskirtas režisuoti ir trečiąją nesėkmingo slaptojo agento dalį. Scenarijaus autorius – Williamas Daviesas, kuris parašė ir jau esamas filmo „Super Džonis“ dalis. Trečiosios dalies prodiuseriais tapo Timas Bevanas, Ericas Fellneris ir Chrisas Clarkas. Šiame smagiame filme, kartu su R. Atkinsonu išvysime ir buvusią Bondo merginą Olgą Kurylenko, Beną Millerį, Jake Lacy ir Emmą Thompson.

„Super Džonis smogia“ žymi pirmąją R. Atkinsono filmų trilogiją jo karjeroje ir ši dalis kinuose pasirodys praėjus lygiai 7-eriems metams po to, kai 2011 m. spalį buvo išleista antroji dalis „Super Džonio prisikėlimas“. Praėjo jau 15 metų nuo tada, kai pirmasis „Super Džonio“ filmas turėjo drąsos parodijuoti Džeimsą Bondą ir atsitiktinis šnipas tapo tikru slaptuoju agentu.

Tad jau galit pradėti ruoštis šiam naujam agento Džonio nuotykiui, nes kinuose trečioji dalis pasirodys jau šių metų spalio 26 d. O „Universal Pictures“ pasidalijo nauju šio filmo anonsu bei plakatu.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles