„HBO“ sutiko kurti „Stebėtojų lygos“ serialą

„HBO“ sutiko kurti „Stebėtojų lygos“ serialą

„Stebėtojų lyga“, Alano Moore’o kurta 1986-1987-aisiais, iki dabar išlieka vienu svarbiausiu grafinių novelių pavyzdžių, kurtų laikmetyje, kai komiksai perėjo prie dabar populiaraus tamsesnio, rimtesnio ir „labiau suaugusio“ stiliaus. 2009-aisiais pasaulis išvydo Zacko Snyderio filmo adaptaciją, kuri, nors ir nepasisekusi finansiškai, buvo itin teigiamai sutikta kūrinio gerbėjų. Z. Snyderis pasirinko gan neįprastą būdą adaptuoti šią grafinę novelę: vietoje laisvos interpretacijos režisierius kūrė filmą kone kadras į kadrą su originaliu komiksu. Išskyrus, žinoma, filmo pabaigą. Finansinė nesėkmė lyg ir nurodė, jog „Stebėtojų lygos“ (angl. „Watchmen“) ekranuose nebeišvysime, tačiau dabar kūrinys grįžta.

Damonas Lindeloffas, geriausiai žinomas kaip serialų „Dingę“ („Lost“) ir „Lukisieji“ (angl. „The Leftovers“) kūrėjas, prieš metus paskelbė savo mintis apie galimybę „Stebėtojų lygą“ paversti serialu. Ilgai sklidę gandai materializavosi ir „HBO“ paskelbė apie pilotinio serialo užsakymą – D. Lindeloffas turės pristatyti pirmą serialo seriją ir jei kanalo vadovybei ji patiks, serialas taps realybe.

Pagaliau A. Moore’o kūrinio fanai gali atsipūsti: Lindeloffo pilotinis serialas nenuvylė „HBO“ ir kanalas užsakė pirmąjį serialo sezoną. Tiesa, besitikintiems dar vienos tikslios adaptacijos, teks šiek tiek nusivilti – D. Lindeloffo versija iš „Stebėtojų lygos“ pasiskolins tik visatą, tad seriale neišvysime mums gerai pažįstamų veikėjų, tokių kaip Daktaras Manhetenas, Comedian ar Roršakas.

„Stebėtojų lygos“ vaidmenis atliks Jeremy Ironsas, Donas Johnsonas, Timas Blake’as Nelsonas bei Frances Fisher. Nors kol kas daugiau detalių apie kūrinio istoriją neatskleidžiama, laukti liko ne tiek ir daug – serialas debiutuos jau kitąmet.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles