„God of War“ filmas pagaliau gali pasiekti ekranus

„God of War“ filmas pagaliau gali pasiekti ekranus

Šių metų balandį pasirodęs žaidimas „God of War 4“ rimtai pretenduoja pasiekti geriausio metų žaidimo apdovanojimą. Na, o jeigu taip nenutiktų, jam vis vien pavyko „Playstation 4“ konsolės žaidimus pakylėti į visai kitą lygį. Kadangi tai buvo ne pirma žaidimo dalis, o ankstesnės žaidimo dalys taip pat sulaukė milžiniško pasisekimo, gerbėjai seniai laukė pasirodysiančio filmo. Tokių planų išties buvo, tačiau vis kas nors sutrukdydavo, o pasirodžius naujausiam žaidimui kalbos ir vėl atgijo, tik šį kartą jos jau kur kas konkretesnės, tad ir teikiančios daugiau vilčių.

Filmo „Ugnies žiedas. Sukilimas“ (angl. „Pacific Rim. Uprising“) režisierius Stevenas S. DeKnightas išreiškė norą kurti filmą ir netgi susitiko su „Sony“ atstovais. Tiesa, koją pakišti gali tai, jog paskutinis režisieriaus filmas nepateisino kritikų ir gerbėjų lūkesčių, todėl „Sony“ gali nesutikti rizikuoti, ar bent jau rizikuoti su kitu režisieriumi „už filmo vairo“. Kita sunkinanti padėtį aplinkybė – filmų, sukurtų pagal žaidimus, nesėkmės. Labai mažai filmų, paremtų žaidimais, galime pavadinti nusisekusiais, o išties puikių, vargu, ar apskritai rasime.

Tačiau jeigu „Sony” nuspręs rizikuoti ir režisieriumi pasirinks S. S. DeKnightą, šis filmą įsivaizduoja štai kaip: „Aš visada buvau serijos fanas, o paskutinis žaidimas buvo išties fenomenalus ir gražus. Tikrai norėčiau tai perkelti į ekranus. Jei ne aš, tai bent kas nors kitas, bet tai turi atsidurti ekranuose. Manęs dažnai klausia, o kas turėtų užimti pagrindinio veikėjo Kratos vietą? Aš rinkčiausi Dave’ą Bautistą („Galaktikos sergėtojai“) – jis gali absoliučiai viską. Filmas neturi būti žaidimo kopija, tačiau jis taip pat neturi būti svetimas jo fanams ir tai labai sudėtinga, tačiau įmanoma.“

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles