„Gambitas“ gali likti be pagrindinio vaidmens atlikėjo

„Gambitas“ gali likti be pagrindinio vaidmens atlikėjo

Vos vakar pranešėme, kad kino studija „20th Century Fox“ labai pozityviai žiūri į būsimą naujo superherojaus franšizės sukūrimo ir filmo biudžetui skyrė net 155 milijonus dolerių. Panašu, kad šis pozityvumas gali greitai išblėsti, nes pasklido kalbos apie pagrindinio aktoriaus Chaningo Tatumo pasitraukimą iš projekto, o filmavimas turi prasidėti jau spalį.

Apie aktoriaus galimą pasitraukimą iš projekto pranešė portalo „TheWrap“ šaltiniai. Pasak jų, aktoriaus atstovai susikirto su studija. Kažko sukonkretinti jie negalėjo, tačiau teigė, jog „kažkas vyksta“. Kaip jau minėta, būsimo blokbasterio filmavimas numatytas jau spalį, todėl visas šis neaiškus reikalas turi būti išspręstas jau labai greitai.

Įdomu ir tai, kad anksčiau Ch. Tatumas labai tvirtai buvo įsikabinęs į šį vaidmenį. Tą patvirtina ir faktas, kad aktorius dalyvavo San Diege vykstančioje populiariųjų menų konvencijoje „Comic Con“, kur šiek tiek supažindino gerbėjus su būsimu filmu ir taip dar labiau padidino visų norą išvysti komikso ekranizaciją.

Kol kas nei aktorius, nei studija nekomentuoja šios žinios.
„Gambitas“ kino teatrus turėtų pasiekti kitų metų spalio pradžioje, jei dėl šio įvykio nieks nepasikeis.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles