Filmas apie Deadpoolą bus platesnės „Iksmenų“ visatos dalis

Filmas apie Deadpoolą bus platesnės „Iksmenų“ visatos dalis

Po labai ilgų kalbų ir spekuliacijų kino studija „20th Century Fox“ galiausiai paskelbė, kad filmas apie komiksų gerbėjų numylėtinį ilgaliežuvį žudiką Deadpoolą visgi išvys dienos šviesą. Tokia žinia buvo sutikta labai džiugiai, tačiau uždavė ir dar daugiau klausimų. Ar tai bus solinis su niekuo nesusijęs filmas, ar bus įtrauktas į kokią nors platesnę visatą? Į šį klausimą atsakymą turi „Iksmenų: Praėjusios ateities dienų“ scenaristas ir prodiuseris Simonas Kinbergas.

Duodamas interviu portalui „Comicbook.com“ S. Kinbergas patvirtino, kad filmas apie Deadpoolą bus itin plačios „Iksmenų“ visatos dalis. „Mes vis dar galvojame, kaip praplėsti Iksmenų visatą. Akivaizdu, kad Deadpoolas patenka į šiuos planus. Taigi taip, šis filmas bus įlietas į visą laiko juostą, atsižvelgiant į tai, kad dalis istorijos yra kuriama pagal komiksus. Prie viso to prisideda ir puikus studijos „Marvel“ darbas, kuriuo jie puikiai sukuria atskirus veikėjų filmus, o galiausiai juos geba apjungti į vieną. Tai ir studija „Fox“ pasistengs tą patį daryti su Iksmenų visata“, – interviu metu teigė S. Kinbergas.

Sklinda žinios, kad „Deadpoolo“ scenarijus bus susijęs su pirmuoju filmu, kuriame jis ir pasirodė – „Iksmenai: Pradžia. Ernis“ (angl. „X-men: Origins. Wolverine“). Tačiau viskas bus susieta komišku būdu ir tai turėtų būti pasityčiojimas. Ir gerai, nes Deadpoolas tame filme buvo tas veikėjas, iš kurio ir buvo pasityčiota.

Nepaisant visko, „Deadpoolo“ įtraukimas į bendrą „Iksmenų“ visatą yra labai svarbus žingsnis. Dėl šios priežasties atsiveria daug galimybę bendriems filmams, veikėjų susitikimui ir persipynusiam naratyvui.

Primename, kad pagrindinį vaidmenį filme turėtų atlikti ir pirmąkart šiame vaidmenyje pasirodęs Ryanas Reynoldsas.

„Deadpoolo“ filmas turėtų pasirodyti 2016 metų vasario 12 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles