Emmy apdovanojimuose turėtų triumfuoti „Amerikietiška kriminalinė istorija: Žmonės prieš O. J. Simpson“

Emmy apdovanojimuose turėtų triumfuoti „Amerikietiška kriminalinė istorija: Žmonės prieš O. J. Simpson“

Naujausias Ryano Murphy biografinis kūrinys „Amerikietiška kriminalinė istorija: Žmonės prieš O. J. Simpson“ pamažu tampa vis labiau mėgiamu serialu pasaulyje. Šiuo metu skelbiama, kad dauguma serialo aktorių yra pasiūlyti tiek geriausių, tiek antraplanių aktorių kategorijose Emmy apdovanojimams pelnyti.

Seriale yra surinktas tiesiog įspūdingas aktorių kolektyvas. Cuba Goodingas Jaunesnysis filme įkūnyja pagrindinį personažą O. J. Simpsoną, Johnnie Cochranas gynybos advokatą, o režisieriaus Ryano Murphy itin pamėgta Sarah Paulson vaidina Marcia Clark personažą. Visi šie trys aktoriai yra siūlomi tapti nominantais geriausių aktorių kategorijose ir skelbiama, kad didžiulė tikimybė, jog jie jais ir taps.

Portalas „The Hollywood Reporter“ taip pat teigia, kad nominacijoms yra siūloma ir visa šūsnis antraplanių aktorių. Tarp vyrų kandidatų greičiausiai turėtų atsirasti Johnas Travolta, Sterling K. Brown, Davidas Schwimmeris ir beveik visi kiti likę serialo aktoriai.

Įdomiausia tai, kad Ryano Murphy serialo aktoriai dažniausiai yra nominuoti Emmy apdovanojimams. Viskas prasidėjo 2010 metais, kuomet režisieriaus aktoriai su „Choru“ (angl. „Glee“) buvo nominuoti net dvidešimt kartų, o 2011-ais metais – 11-a. Panaši situacija buvo pastebima ir su „Amerikietiška siaubo istorija“ (angl. „American Horror Story“), o šiuo metu spėjama, kad tendencija pasikartos ir su naujausiu režisieriaus kūriniu.

Teigiama, kad jeigu serialas finišuos tokia pat sėkme, kaip ir startavo, tai Cuba Goodingas Jr. ir Sarah Paulson turėtų ir atsiimti savo uždirbtas Emmy statulėles.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles