„Drambliuko Dumbo“ adaptacija renka žvaigždžių elitą

„Drambliuko Dumbo“ adaptacija renka žvaigždžių elitą

Kino studija „Disney“ ir toliau nesustoja su savo tradicinių animacinių pasakų adaptacijomis. Idėja perkelti istoriją apie didelių ausų savininką drambliuką Dumbo į tikrą pasaulį tikrai nenumirė, o palaikydama tradicijas studija į filmo gretas stato pačius žinomiausius aktorius. Šįkart į pagrindinius vaidmenis „Disney“ rengiasi priimti Willą Smithą ir Tomą Hanksą.

Jau dabar aišku, kad juostą režisuos netradicinio tipo filmų kūrėjas Timas Burtonas, kuris jau ne pirmą kartą dirbs su „Disney“ pasaka. Kaip pranešė portalas „Deadline“, studija pagrindiniam vaidmeniui numatė Willą Smithą. Atsižvelgiant į faktą, kad W. Smithas visuomet mėgo pasijuokti iš savo didelių ausų, gali būt, kad jis galbūt kažkokiu būdu suvaidins patį Dumbo. O jei iš tiesų, tai aktoriui klius tėvo vaidmuo. Jis turėtų suvaidinti berniuko, susidraugavusio su drambliuku, tėvą. Kol kas aktorius dar nepasirašė ant punktyrinės linijos, tačiau labai tikėtina, kad tai įvyks.

Tuo tarpu kita žvaigždė gaus absoliučiai priešingą vaidmenį. Bent jau taip yra galvojamą apie Tomą Hanksą, kuris, turbūt pirmą kartą savo karjeroje, turėtų suvaidinti pagrindinį filmo blogietį. Aktoriui šis pasiūlymas jau buvo pristatytas ir kol kas žinių apie pasirinkimą dar nėra. Pagrinde todėl, kad jam  taip pat yra pasiūlyta atlikti vaidmenį II pasaulinio karo temos dramoje „Kurtas“ (angl. „The Grey Hound“). Pagal „Variety“ pranešimą, šių dviejų filmų kūrimo procesas persipina, tad tikėtina, jog aktoriui teks rinktis, kuriame filme vaidintis. Žinoma, jei nebus atlikti kokie nors kiti sprendimai ir kažkurio filmo kūrimas pastumtas kitam laikui.

Originalioji pasaka pristatė drambliuką Dumbo, gimusį su gerokai per didelėmis ausimis, bet turintį labai daug pasitikėjimo savimi. Jis pradėjo bendrauti su pelėnų Timočiu, kad galėtų įveikti visus jam gyvenimo metamus iššūkius. Kol kas neaišku, kuo naujasis filmas skirsis nuo originaliosios 1941 metais sukurtos animacinės klasikos, bet neabejojama, kad jau visai netrukus pradės aiškėti visos detalės.

Kol kas „Drambliukas Dumbo“ neturi išleidimo datos, bet žinant „Disney“ standartus, tai gali būti arba 2018 m. arba 2019 m. kovo-balandžio mėnesiai

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles