J.K. Simmonsui buvo suteikta galimybė rinktis iš dviejų vaidmenų miuzikle „Kalifornijos svajos“

J.K. Simmonsui buvo suteikta galimybė rinktis iš dviejų vaidmenų miuzikle „Kalifornijos svajos“

Oskaro laureatui J. K. Simmonsui prieš prisijungiant prie septynis „Auksinius gaublius“ susižėrusio miuziklo „Kalifornijos svajos“ (angl. „La La Land“) buvo suteikta išskirtinė privilegija. Johnatanas Kimble’as gavo pasiūlymą ir visišką laisvę rinktis iš dviejų jam pateiktų vaidmenų. Įdomiausia, jog tai įvyko kur kas anksčiau nei pagrindinių šio filmo žvaigždžių – Ryano Goslingo ir Emmos Stone prisijungimas prie aktorių kolektyvo.

Žurnalui „The Hollywood Reporter“ J.K. Simmonsas atskleidė: „Dar besifilmuojant „Atkirtyje“ (angl. „Whiplash“), jis (režisierius Damienas Chazelle’as, – aut. Past) man atsiuntė siužetą ir pasakė: „Tavo pasirodymas šiame filme būtų epizodinis. Labai nudžiugsiu, jei atliksi vieną iš šių dviejų vaidmenų, o kai pagaliau apsispręsi – pranešk man“. Taigi, vietoje Emmos tėčio aš pasirinkau vyruką, kuris nekenčia džiazo.“

Nepaisant to, jog Simmonsas ekrane pasirodo vos kelioms minutėms, oficialiame filmo DVD papildomos filmuotos medžiagos su šiuo aktoriumi galime išvysti žymiai daugiau. „Kai Damienas atleido vadeles, mes su Ryanu ėmėme improvizuoti kaip pašėlę“ – juokėsi J.K. Simmonsas.

Visa ši istorija tik patvirtina režisieriaus D.Chazelle simpatiją šiam amerikiečių aktoriui, o ir jam pačiam greičiausiai buvo lengva „nekęsti džiazo“ po viso triūso filme „Atkirtis“.

 

 

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles