Anna Kendrick gali suvaidinti moterį Kalėdų Senelį

Anna Kendrick gali suvaidinti moterį Kalėdų Senelį

Anna Kendrick derasi dėl vaidmens naujame kino kompanijos „Disney“ filme „Nikolė“ (angl. „Nicole“), kuriame suvaidintų moterišką Kalėdų Senelio versiją, skelbia „The Hollywood Reporter“.

Kol kas neskelbiama daugiau detalių apie filmą, tačiau tai turėtų būti šeimoms skirtas projektas, pasakojantis moteriško Kalėdų Senelio atsiradimą.

Tai nebus pirmasis A. Kendrick darbas su „Disney“ studija – 2014 metais aktorė vaidino Pelenę pasisekimo sulaukusioje muzikinėje pasakoje „Gilyn į mišką“ (angl. „Into the Woods“). Muzikinius savo gebėjimus mergina taip pat pademonstravo ir dviejuose „Aukštos klasės“ (angl. „Pitch Perfect“) filmuose. Nors pranešama, kad „Nikolė“ nebus muzikinis filmas, tačiau jei pagrindinio vaidmens atlikėjai bus numatyta sudainuoti nors vieną dainą, Anna Kendrick tikrai nepasimes.

„Nikolę“ režisuos Marcas Lawrence‘as. Kino kūrėjas labiausiai žinomas dėl bendradarbiavimo su aktoriumi Hugh Grantu, kuris vaidino keturiuose M. Lawrence‘o filmuose. Įdomu, kad Quentinas Tarantino viename interviu yra pareiškęs, kad yra didelis Marco Lawrence‘o gerbėjas.

Tai nepirmas studijos „Disney“ bandymas pristatyti filmą apie nepakeičiamą Kalėdų simbolį – kompanija jau yra sukūrusi ganėtinai sėkmingą filmų trilogiją „Kalėdų Senelis“ (angl. „Santa Clause“), kurioje pagrindinį apkūnaus visų vaikų norų pildytojo vaidmenį atliko aktorius Timas Allenas.

Kol kas nepranešama, kada kino teatruose pamatysime „Nikolę“.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles