„Disney“ kurs vaidybinį filmą apie Mažąją undinėlę

„Disney“ kurs vaidybinį filmą apie Mažąją undinėlę

Klasikinių „Disney“ studijos animacinių filmų vaidybinės versijos gražiai rikiuojasi „Box-office“: „Alisa Stebuklų šalyje“ (angl. „Alice in Wonderlands“, 2010 m.) – 1 mlrd. JAV dolerių; „Džiunglių knyga“ (angl. „The Jungle Book“, 2016 m.) – šiuo metu 860 mln. JAV dolerių; „Piktadarės istorija“ (angl. „Malaficient“, 2014 m.) – 750 JAV dolerių; „Pelenė“ (angl. „Cinderella“, 2015 m.) – 550 mln. JAV dolerių. „Disney“ studija kitais metais jau yra suplanavusi „Dumbo“, „Kruelos“ (angl. „Cruella“), „Gražuolės ir pabaisos“ (angl. „Beauty and the Beast“) premjeras bei keletą tęsinių: „Piktadarės istorija 2“ (angl. „Maleficient“), „Merė Popins 2“ (angl. „Marry Popins 2“) ir t.t. Tad niekas, ko gero, nenustebs, sužinojęs, kad prie šių filmų turėtų prisidėti dar vienas projektas – „Disney“ ketina į kino ekranus sugrąžinti „Mažąją undinėlę“. Kol kas joks aktorius ar aktorė nėra susietas su šiuo filmu, tačiau patvirtinama, kad studija ketina aptarti šį projektą ir išanalizuoti jo potencialą.

1989 m. pasirodęs animacinis filmas yra smarkiai nutolęs nuo klasikinės Hanso Cristiano Anderseno pasakos, tačiau vis tiek sulaukė didžiulio pasisekimo, visame pasaulyje uždirbęs 211,3 mln. JAV dolerių. Metiniame tope pagal gautas pajamas „Mažoji undinėlė“ yra devintoje vietoje, jos artimiausi konkurentai – komedija „Brangioji, aš sumažinau vaikus“ (angl. „Honey, i Surunk the Kids“) ir fantastinė komedija „Vaiduoklių medžiotojai 2“ (angl. „The Gosthbusters 2“). „Mažosios undinėlės“ garso takelis, kurį sukūrė Alanas Menkenas, taip pat įsirėžė į kino žiūrovų atmintį ir yra lengvai atpažįstamas iš tokių dainų kaip „Under the Sea“, „Part of Your World“ ar „Les Poissons“. Už garso takelį 1990 m. filmas apdovanotas Oskaru. Vėlesniais metais „Disney“ patyrė netgi dar didesnę sėkmę su animaciniais filmais „Gražuolė ir pabaisa“ (angl. „Beauty and the Beast“, 1991 m.), „Aladinas“ (angl. „Aladdin“, 1992 m.) ir „Liūtas karalius“ (angl. „The Lion King“, 1994 m.). Pirmojo iš šių – „Gražuolės ir pabaisos“ – vaidybinė versija, kaip minėta, kino teatrus pasieks jau kitais metais, pagrindinį vaidmenį jame atliks britų aktorė Emma Watson.

Tačiau „Disney“ ne vieninteliai, kurie artimiausiu metu į kino ekranus ruošiasi išplukdyti „Mažąją undinėlę“. Jau anksčiau skelbta, kad savąją versiją planuoja statyti ir „Disney“ konkurentai „Universal“. Filmą, kuriame Mažąja undinėle taps Chloe Grace Moretz, režisuos jauna amerikietė Rebecca Thomas, 2012 m. debiutavusi su drama „Elektriniai vaikai“ (angl. „Electric Children“). Šiuo metu „Universal“ gerokai pirmauja prieš „Disney“ – net jei jų projektas dar nepradėtas filmuoti, jie vis tiek yra keliais žingsniais prieky, kadangi „Disney“ būsimajam filmui kol kas dar net nėra radusi scenaristo.

 

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles