D. Lynchas su „Tvin Pykso miesteliu“ į televiziją grįš 2016 m.

JAV kabelinės televizijos kanalas „Showtime“ šiandien žiniasklaidoje numetė bombą, galinčią tapti viena svarbiausių populiariosios kultūros naujienų šiais metais. Buvo paskelbta, kad 2016 metais į televiziją grįžta legendinis serialas „Tvin Pykso miestelis“ (angl. „Twin Peaks“) ir jį vėl kurs garsusis režisierius Davidas Lynchas. Pranešama, kad bus sukurtos devynios naujos serijos ir visas jas režisuoti turėtų pats D. Lynchas.

Konkrečių detalių kol kas yra labai mažai. Kaip galima suprasti iš oficialių pranešimų, naujasis sezonas nebus perdirbinys ar visiškai nauja tos pačios istorijos versija. Kadangi legendinis serialas po antrojo savo sezono kritus reitingams buvo nutrauktas, „Tvin Pykso miestelyje“ liko daug neatsakytų klausimų ir naujosios serijos, kurios taps tiesioginiu originalo tęsiniu, į tuos klausimus turėtų atsakyti. Kol kas neaišku ir tai, ar į serialą grįš originalieji aktoriai ir jų įkūnijami išskirtiniai veikėjai, tačiau tikėtina, kad viskas turėtų paaiškėti artimiausiu metu.

Šis pranešimas plačiąją auditoriją pasiekė po to, kai savaitės viduryje Davidas Lynchas ir jo kolega Markas Frostas, kartu kūręs originalųjį „Tvin Pykso miestelį“, savo „Twitter“ paskyrose pasidalino mįslingomis citatomis, kurios buvo naudojamos garsiojoje serialo Raudonojo kambario scenoje. Visi sutiko, kad žinia bus susijusi su serialu, ir tai nebuvo siurprizas – šiemet „Tvin Pykso miestelis“ švenčia 25 metų jubiliejų ir po to, kai po mįslingų pranešimų buvo išleistas serialo Blu-ray leidimas, kažko ypatingo tikimasi buvo. Tiesa, tokios bombos daugelis ekspertų net nesapnavo.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles