Charlie Cox‘as toliau vaidins Drąsiaširdį „Marvel“ filmuose bei serialuose

Charlie Cox‘as toliau vaidins Drąsiaširdį „Marvel“ filmuose bei serialuose

„Marvel“ visatą papildys dar vienas superherojus, tačiau ne naujas, o fanams gerai pažįstamas. Nors „Netflix“ platformoje rodytas „Drąsiaširdžio“ (angl. „Daredevil“) serialas po trijų sezonų buvo atšauktas kartu su visais tuometiniais „Marvel“ projektais, jo gerbėjai buvo sužavėti aktoriaus Charlie Cox‘o titulinio superherojaus pateikimu ir reikalavo jo sugrąžinimo į didžiąją filmų visatą. „Marvel“ vadovas Kevin‘as Feige šįkart jiems tai suteikė.

Neatskleisdamas per daug detalių, K. Feige patvirtino, kad Drąsiaširdis pasirodys „Marvel“ filmuose bei serialuose ir jo rolė nebus perduota kitam aktoriui. Tiesa, nors C. Cox‘as sugrįš į pažįstamą vaidmenį, tikėtina, kad matysime naują šio veikėjo versiją, nes „Netflix“ serialai jau nebėra laikomi „Marvel“ visatos dalimi.

Žinoma, Drąsiaširdžio pasirodymas turėtų būti staigmena, tad K. Feige tikrai nenori atskleisti kada tiksliai jis debiutuos ir fanams lieka tik spėlioti. Didžioji dalis mano, kad jį išvysime jau už mėnesio naujame Žmogaus-Voro filme, mat komiksuose šie du superherojai turi daug istorijų kartu. Taip pat tikėtinas debiutas būtų jau kuriamame „She-Hulk“ seriale, kuris keliaus į „Disney+“. Bet kokiu atveju, C. Cox‘as nebus vienintelis aktorius, sugrįžtantis iš „Netflix“ serialo. Labai tikėtina, kad šiuo metu rodomame seriale „Hawkeye“ debiutuos taip pat gerbėjų pripažintas aktoriaus Vincent‘o D‘Onofrio blogietis Kingpinas.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles