Bus kuriamas „Žmogus iš plieno 2“

Bus kuriamas „Žmogus iš plieno 2“

Po truputį pagreitį įgaunanti „DC Comics“ kino visata gali sugrįžti prie ją pradėjusio filmo. Pasak žiniasklaidoje pasirodžiusių pranešimų, „Warner Bros.“ studija aktyviai planuoja kurti „Žmogaus iš plieno“ (angl. „Man of Steel“) tęsinį.

Pirmieji naujieną pranešė „The Wrap“ žurnalistai. Daugiau informacijos šia tema nėra ir priimti tokią žinią vertą skeptiškai. Kol studijos nepaskelbia filmų režisierių ar scenaristų, kalbėti apie rimtą filmų plėtojimą yra tiesiog neatsargu. Holivude planai sugriūna kur kas dažniau nei yra įgyvendinami ir šis projektas nėra išimtis.

Kurti tęsinį „Žmogui iš plieno“ yra gana keistas pasirinkimas, net jeigu ir ne toks netikėtas. 2013 metais pasirodęs filmas, režisuotas Zacko Snyderio ir prodiusuotas Christopherio Nolano, pateikė kaip niekad tamsią ir kine niekad nematytą Supermeno versiją. Nors juosta pasaulyje uždirbo daugiau nei 600 mln. dolerių, ilgainiui ir kritikai, ir žiūrovai kritikavo kūrėjus išdavusius herojišką Supermeno istoriją vietoj to, kad veikėjas sugriautų visą miestą kovodamas su vienu žmogumi.

Metų pradžioje pasirodžiusioje juostoje „Betmenas prieš Supermeną: teisingumo aušra“ (angl. „Batman v Superman: Dawn of Justice“) Supermeną ištiko tragiškas likimas, tačiau „Warner Bros.“ studija niekad neslėpė, kad Henry Cavillo įkūnijamas veikėjas niekur nedings. Jis sugrįš jau „Teisingumo lygos“ (angl. „Justice League“) filme, pasirodysiančiame 2017 metais.

Jeigu tęsinys išties bus kuriamas, „Žmogus iš plieno 2“ prisijungs prie ilgos eilės ateityje planuojamų „DC Comics“ filmų, tarp kurių yra tokie projektai kaip „Žaibas“ (angl. „The Flash“) ir Beno Afflecko režisuojamas solinis Betmeno filmas.

Tuo tarpu naujausias „DC Comics“ filmas „Savižudžių būrys“ (angl. „Suicide Squad“) šiuo metu rodomas Lietuvos ir pasaulio kino teatruose.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles