Betmeno ir Supermeno akistata gali tapti brangiausiu visų laikų kino projektu

Filmo „Betmenas prieš Supermeną: teisingumo aušra“ (angl. Batman v Superman: Dawn of Justice) biudžetas priartėjo prie 400 milijonų dolerių ribos. Tokią astronominę sumą skelbia žurnalas „Forbes“, kurio analitikai jau kurį laiką stebi naujojo Zacko Snyderio filmo kūrimo procesą.

Pasak specialistų, produkcijos biudžetas siekia 250 milijonų dolerių, o filmo reklaminė kampanija studijai kainuos dar apie 150 milijonų dolerių. Bendrai, filmo biudžetas dabar siekia 400 milijonų dolerių. Žinoma, ši suma dar gali augti, todėl filmas pretenduoja tapti pačiu brangiausiu projektu per visą kino istoriją.

Pirmoje brangiausių visų laikų kino filmų vietoje puikuojasi trečioji „Karibų piratų“ (angl. Pirates of the Caribbean: At World‘s End) dalis, kuri savo laikais kainavo 410 milijonų dolerių. Žinoma, šis rekordas, jei tik „Forbes“ specialistų skaičiavimai pasitvirtins, kris jau kitais metais, kai į kino ekranus žengs Zacko Snyderio filmas.

Jei filmas išties kainuos 400 milijonų dolerių, juostai reikės uždirbti mažiausiai 800 milijonų dolerių, kad studija „Warner Bros.“ padengtų visas produkcijos išlaidas. Ir tik pasiekus milijardo dolerių ribą filmo kūrėjai galės pasimėgauti neblogu uždarbiu. Dar nežinoma, ar kino studija pasinaudojo „produktų reklama“ kaip kad su „Žmogumi iš plieno“ (angl. Man of Steel), kuris, net nepasirodęs kino ekranuose, kūrėjams atnešė 160 milijonų dolerių.

Juosta į viso pasaulio kino ekranus žengs jau 2016 metų kovo 20 dieną. Joje pagrindinius vaidmenis atliko Henry‘is Cavillis, Benas Affleckas, Jeremy‘is Ironsas, Jesse‘is Eisenbergas, Diane Lane, Amy Adams, Gal Gadot ir kt.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles