MCM Comic Con London. 3 diena

MCM Comic Con London. 3 diena

Praūžus pačiai didžiausiai, antrajai dienai, renginio „MCM Comic Con London“ dalyviai susirinko į paskutiniąją dieną – sekmadienį. Tiek judant link ekspozicijų centro, tiek jau atvykus į vietą, akivaizdžiai matėsi, jog paskutinę dieną žmonių srautas bus tikrai mažesnis. Ir taip buvo iš tiesų. Oficialiai teigiama, kad tądien po centro „ExCEL“ koridorius vaikščiojo ir svarus leido apie 37 tūkstančius žmonių.

Ir nors žmonių sumažėjo kiek daugiau nei per 10 tūkstančių, skirtumas buvo tikrai jaučiamas. Koridoriai buvo gerokai laisvesni, buvo daugiau erdvės prasilenkti, nors kostiumų tikrai netrūko. Taip pat, sekmadienį Londone buvo ir geresnis oras, todėl nemažai žmonių laiką leido ne pačiame centre, o šalia esančiame parkelyje ar terasoje. Lygiai taip pat jau buvo jaučiamas nuovargis. Tiek mūsų, tiek kitų dalyvių, kurie visą savaitgalį trynėsi milžiniškoje žmonių masėje.

Sekmadienį buvo ir mažiau vizualinio turinio pristatymų. Pirmieji sceną užėmė serialo „Bevielis“ (angl. „Wireless“) kūrėjų ir aktorių komanda. Jie pristatė savo naująjį darbą, visiems susirinkusiems suteikė galimybę eksliuzyviai pasižiūrėti specialiai šiam renginiui sukurtą anonsą. Ir nors iš aprašymo buvo kiek sunkiau suprast, apie ką bus serialas, tai po anonso pasidarė gerokai aiškiau. Iš tiesų, tai bus naujo tipo kriminalinis serialas apie nusikaltėlių gaudymą, tačiau viskas yra filmuojama iš dirbtinio intelekto perspektyvos. Taigi, daugiausia serialo turinio buvo nufilmuota įvairiais nešiojamais įrenginiais ir GoPro kameromis, o standartinės kameros net nebuvo naudojamos. „Mes norėjome suteikti specialų pojūtį, lyg žiūrovas serialą stebėtų per dirbtinio intelekto prizmę. Ir bendrąja prasme, serialas yra skirtas žiūrėjimui per mobiliuosius įrenginius – nešiojamuosius kompiuterius, planšetes ar mobiliuosius telefonus. Taip jie pajus patį geriausią įspūdį“, – apie savo projektą pasakojo idėjos autorius Andrew Lee Potsas.

Po šio serialo pristatymo į sceną žengė aktorius RJ Mitte‘as, kuris kultiniame seriale „Bręstantis blogis“ (angl. „Breaking Bad“) atliko Volterio Vaito sūnaus vaidmenį. Tiesą sakant, šis žmogus ant scenos atrodė baisiai sutrikęs arba… Na, ką jau čia spekuliuoti. Mintys apie jį kilo dvejopos – arba vyrukas šiek tiek prisiurbė taurių gėrimų, arba gerai parūkė „ant drąsos“. Tokios mintys kilo todėl, kad nors ir amerikiečių aktorius, jį suprasti buvo sunku, kas antras žodis sklido kaip iš po kubilo, o burna vos prasiverdavo. Nepaisant to, pavyko išgirsti jo mintį, jog jis serialo kūrėjų prašė sukurti jam kaip įmanoma skausmingesnę mirtį. „Nesakysiu, ar aš seriale miriau (nors ten daug kas mirė), ar ne, bet skaitydamas visą scenarijų supratau, kad gyvų ten lieka mažai. Ir todėl kūrėjų paprašiau sukurti man kaip įmanoma žiauresnę mirtį, kad galėčiau savo veikėją išplėtoti iki paskutinės sekundės, leisti žmonėms pajusti jo skausmą. Tai va, galiu pasakyt, kad miriau. O gal ne?“ – sunkiai kikendamas dėstė jaunasis aktorius. Kita vertus, galbūt RJ Mitte natūraliai taip kalba. Bet kokiu atveju klausyti jo lengviau nepasidaro.

Vienas paskutiniųjų buvo žmonių finansuoto projekto „Konvencijų žmogus“ (angl. „Con Man“) pristatymas. Žmonių finansuotas todėl, kad kūrėjai į internetą paleido pirmosios scenos scenarijų ir leido žmonėms nuspręsti, ar jie nori tapti šio serialo finansiniais rėmėjais. Akivaizdu, kad jie norėjo. Ir taip gimė visas serialas, kurį galima žiūrėti per Vimeo.com. Du pagrindiniai aktoriai Nolanas Northas ir Alanas Tudykas viso pristatymo metu daug juokavo, kalbėjo, dalijosi savo šmaikščiais pasakojimais iš filmavimo, o taip pat ir pasidalino nematytu klipu, kuriame abu jie vaidino personažų įgarsintojus. Kitaip tariant, savo gyvumu šis pristatymas buvo įdomiausias viso trijų dienų renginio metu.

Ir taip dieną ir vėl pabaigė kosplėjaus meistrai. „Cosplay Masquerade“ buvo jau antrą dieną vykęs pasirodymų šou, tik skemadienį vyko atkrintamosios į kitų metų čempionato finalą. Tiesą sakant, pats renginys nebuvo labai įdomus. Svarbiausia buvo tik sužinoti, kas laimėjo šeštadienį vykusiame čempionate. Nugalėtoju tapo Rusijos atstovas.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles