Atskleistas naujo Christopherio Nolano filmo pavadinimas bei aktorių komanda

Atskleistas naujo Christopherio Nolano filmo pavadinimas bei aktorių komanda

Po paskutinio Christopherio Nolano 2017-ųjų filmo „Diunkerkas“(angl. „Dunkirk“) apie būsimą režisieriaus projektą žinių buvo itin mažai – mūsų laikų Stanley Kubricku neretai įvardijamas režisierius į atskleidžiamas detales žiūri itin atsargiai. Iki dabar žinojome tik tiek, kad naujoji C. Nolano juosta bus masinio populiarumo veiksmo filmas, tačiau dabar pasirodė daugiau naujienų.

Skelbiama, jog naujausias režisieriaus filmas vadinsis „Tenet“ (liet. „Principas)“. Kol kas apie jį žinome labai mažai žinių, tačiau paskelbta, jog jame išvysime „Diunkerko“ aktorių Kennethą Branagh, Robertą Pattinsoną bei Aaroną Taylorą-Johnsoną. Prie jų prisijungs Clémence Poésy, Johnas Davidas Washingtonas ir Elizabeth Debicki.

Juostą, kaip ir dažniausiai, prodiusuos pats režisierius ir jo žmona Emma Thomas. Į filmą sugrįš operatorius Hoyte’as van Hoytema – „Tenet“, kaip ir kelis paskutinius C. Nolano filmus, galėsime pamatyti IMAX formatu. Prie komandos prisijungia montuotoja Jennifer Lame, kostiumų dizaineris Jeffrey Kurlandas ir specialiųjų efektų meistras Andrew Jacksonas. „Tenet“ garso takelį kurs „Juodosios panteros“ (angl. „Black Panther“) kompozitorius Ludwigas Göranssonas.

„Tenet“ kinuose išvysime 2020-ųjų liepos mėnesį.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles