„Amerikietiška siaubo istorija“ su didele intriga pratęsta 6-am sezonui

„Amerikietiška siaubo istorija“ su didele intriga pratęsta 6-am sezonui

Režisierių Ryano Murphy ir Brado Falchuko aukso era tęsiasi. Šį rudenį pristatę savo kūrybos naujausią televizijos serialą „Siaubo karalienės“ (angl. „Scream Queens“) bei penktąją „Amerikietišką siaubo istoriją: Viešbutis“ (angl. „American Horror Story: Hotel“) režisieriai bei serialo žiūrovai gali džiaugtis – šiąnakt buvo paskelbta, kad FX kanalas atnaujino serialo rodymą ir šeštam sezonui.

„Kitais metais startuosiantis šeštasis „Amerikietiškos siaubo istorijos“ sezonas neabejotinai padės serialui įžengti į elito gretas“, – antradienį pranešdamas džiugias naujienas paskelbė FX“ kanalų tinklo vadovas Johnas Landgrafas. „Viso šio žygio metu, tarp „Amerikietiškos siaubo istorijos: Žmogžudysčių namai“ (angl. „American Horror Story: Murder House“) ligi penktojo sezono, serialas neabejotinai padėjo televizijai pakrypti nauja linkme. Galime džiaugtis, kad serialui tapus mūsų kanalo labiausiai žiūrimu bei įvertintu šou, taip pat buvo peržengtos ir kūrybinės bei drąsos ribos“.

Režisierius taip pat priduria: „Šis momentas dar labiau įsimintinas yra ir dėl Ryano bei jo kolegos Brado Falchuko, kurie kiekvienais metais sugeba išdirbti istoriją iki menkiausių detalių, priverstami kūrybinę komandą sugalvoti dar baisesnių, labiau intriguojančių ir stulbinančių epizodų. Šioje situacijoje, tu tiesiog nebegali kūrėjų, jų komandos ar serialo prašyti kažko daugiau“.

Portalas „Screen Rant“ teigia, kad šešto sezono scenarijus vis dar išlieka nežinioje, o žiūrovai jau dabar ėmė spėlioti – kokia nauja vieta ir tematika bus plėtojama naujausiame sezone. Ryanas Murphy prieš kiekvieną sezoną tai išlaiko didžiausia paslaptimi ir atskleidžia tik pačią paskutinę akimirką. Galime tik spėlioti, jog tai gali būti tiek stovyklos, tiek miško, tiek ateivių ar tiesiog kruizinio laivo tematikos. Žvelgiant į aktorių sąrašus, R. Murphy atskleidė, jog į šeštajį sezoną sugrįš Sarah Paulson, Lily Rabe bei Evanas Petersas. Seriale taip pat vėl išvysime daugelio pamėgtą Lady Gaga. Portalui „The Hollywood Reporter“ režisierius atskleidė, kad jis jau bendravo su dainininke ir atskleidė jai savo kito sezono viziją bei tikisi suderinti filmavimo grafikus su itin įtemptu dainininkės koncertiniu turu.

Pirmieji keturi sezonai pelnė 71 Emmy apdovanojimų nominacijas bei 13 pačių apdovanojimų, tarp kurių net penki buvo skirti ketvirtam sezonui „Amerikietiška siaubo istorija: Bepročių šou“ (angl. „American Horror Story: Freak Show“). Penktasis sezonas apie viešbutį sumušė daugelį iki tol pasiektų serialo rekordų. Palyginus su ketvirtuoju sezonu, tarp 18-49 amžiaus žmonių pirmųjų keturių serijų žiūrimumas išaugo net 7-iais, o tarp visos auditorijos pakilo 1-u procentu. Per visą kanalo istoriją sezono premjera debiutavo su itin dideliu pasisekimu – užėmė antrą vietą tarp žiūrimiausių laidų. Žinoma, verta pažymėti, kad pirmą vietą iki šiol užima „Amerikietiškos siaubo istorijos: Bepročių šou“ premjera.

Šeštasis sezonas bus pradėtas filmuoti kitais metais, o premjera šiuo metu numatyta 2016 metų rudenį, greičiausiai spalio mėnesį. Tuo tarpu Ryanas Murphy nesnaudžia ir toliau sėkmingai vysto savo, kaip pavykusio režisieriaus karjerą. Rudenį pristatęs fenomenu tarp jaunimo vadinamą serialą  „Siaubo karalienės“, jau pavasarį žada pristatyti naujausią savo šou pavadinimu „Amerikietiška kriminalinė istorija: Žmonės prieš O. J. Simpson“ (angl. „American Crime Story: The People v. O. J. Simpson“). Režisierius taip pat teigia, kad kitais metais debiutuos ir filmų sferoje su dar tikslaus pavadinimo neturinčiu miuziklu  „One Hit Wonders“, kuriame šiuo metu aišku, kad tikrai vaidins Gwyneth Paltrow.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles