Didžioji graikų šeimynėlė grįžta su pirmuoju „Mano didelių storų graikiškų vestuvių 2“ anonsu

Pastaruoju metu tik ir girdime: „Kino studija „Universal“ tą“, „studija „Universal“ aną“, na, o dabar „Universal“ vėl dėmesio centre, nes jie paviešino pirmąjį filmo „Mano didelės storos graikiškos vestuvės 2“ anonsą. Ir jau dabar aišku, kad prisiminsime visą labai didelę graikų šeimynėlę.

2002 metų filmo tęsinyje, po 14 metų pertraukos, vėl išvysime sugrįžtančius tikrai numylėtus veikėjus. Pirmasis filmas, kuriame buvo pasakojama apie plačią šeimyną turinčią graikę Tulą Portokalos ir jos nelabai graiką sužadėtinį Ianą, buvo sėkmingas finansinis hitas. Pasiruošimas graikiškoms vestuvėms visame pasaulyje surinko beveik 370 milijonų dolerių. Na, o dabar, jau pirmajame anonse paaiškėja, kas iš gausios Portokalų giminės šįkart bandys užrišti mazgą. Ar… kaip ten sakoma.

Tęsinyje, akivaizdu, daug dėmesio bus skiriama jau mokyklą baigusiai Tulos dukrai Perisei. Taip pat filme išvysime ir mėginimus įžiebti kibirkštį šiek tiek nurimusioje santuokoje ir primins apie dar vienas artėjančias vestuves. Na, o dabar paaiškėjo, kad antrojoje dalyje bus ir dar vienas akcentas – bandymas perteikti istorijas per tris skirtingas graikų kartas vienoje šeimoje. Gana įdomus sprendimas. Ir, svarbiausia, filme ir toliau išlaikomas toks pats sodrus, netipinis humoras, kuris žavėjo ir pirmojo filmo metu. Neabejotina, kad klišių neišvengsim, bet galima tikėtis, jog tikrai bus iš ko pasijuokti.

Pagrindinius vaidmenis filme atliks Nia Vardalos, Johnas Corbettas, dukrą suvaidinsianti Elena Kampouris ir kiti aktoriai.

„Mano didelės storos graikiškos vestuvės 2“ kinus pasieks kitų metų kovą.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles