Amber Heard gali prisijungti prie „DC Comics“ filmų

Amber Heard gali prisijungti prie „DC Comics“ filmų

Pagal komiksus kuriami filmai ir toliau sugeba pritraukti plačiai žinomus ir abejotinus aktorinius sugebėjimus turinčius aktorius. Pasak leidinio „The Hollywood Reporter“, šįkart atėjo eilė aktorei Amber Heard.

Anot šaltinių, A. Heard turėtų prisijungti prie „DC Comics“ filmų kaip Akvameno mylimoji Mera. „DC“ kuriamuose komiksuose Mera galiausiai tampa Atlantidos karaliene ir atlieka svarbų vaidmenį visame „DC“ komiksų pasaulyje, todėl A. Heard rolė turėtų būti santykinai svarbi.

„The Hollywood Reporter“ teigia, kad pirmą kartą šiame vaidmenyje aktorę išvysime „Teisingumo lygos“ (angl. „Justice League“) filme, pasirodysiančiame 2017 metų rudenį. Net neabejojama, kad ji kartu su Akvameną įkūnijančiu Jasonu Momoa vaidins 2018 metų vasarą pasirodysiančioje juostoje „Akvamenas“ (angl. „Aquaman“).

29 metų aktorė jau yra įpratusi vaidinti antraplanes veikėjas. Išgarsėjusi vaidindama įvairiose dramose, paskutiniu metu A. Heard buvo galima pamatyti tokiuose filmuose kaip „Magiškasis Maikas XXL“ (angl. „Magic Mike XXL“) ar „Mergina iš Danijos“ (angl. „The Danish Girl“). Visgi daugiausiai dėmesio ji pastaruoju metu susilaukė kaip aktoriaus Johnny Deppo žmona ar mergina, kuri į Australiją nelegaliai atsivežė savo augintinius, kas prisidėjo prie jos žinomumo, tačiau gali pakenkti aktorinei karjerai.

Artimiausiu metu A. Heard bus galima pamatyti filme „Londono laukai“ (angl. „London Fields“), kuriame aktorė filmavosi kartu su Billy Bobu Thorntonu ir Johnny Deppu.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles