Serialas „Birmingemo gauja“ sugrįžta penktam sezonui su nauju anonsu

Prasidėjęs 2013-ais metais, populiarus ir palankaus kritikų įvertinimo sulaukęs televizijos serialas „Birmingemo gauja“ (angl. „Peaky Blinders“) sugrįžta penktam sezonui. „BBC Television“ studija pasidalijo nauju serialo anonsu, kuris vėl sugrąžins žiūrovus į Birmingemą tarpukario laikotarpiu.

Penktojo sezono veiksmas plėtosis 1929 metais, Didžiosios ekonominės krizės laikotarpiu. Kadangi pagrindinis serialo veikėjas Tomis Šelbis, kurį vaidina aktorius Cillianas Murphy, dabar yra įsitaisęs kaip Birmingemo atstovas parlamente, šį kartą jam kelią pastos purvini politikai, siekiantys išnaudoti tuo laikotarpiu besivystančius fašizmą bei nacionalizmą. Taip pat problemų kels ir priešų gaujos, kurių tikrai netrūko krizės metu.

Serialo kūrėjas Stevenas Knightas yra ypač patenkintas ir laiko penktąjį sezoną pačiu geriausiu. Pasak jo, šis sunkus laikotarpis leido pateikti įdomių bei sunkių iššūkių pagrindiniam veikėjui. Kūrėjas taip pat žada paraleles tarp tarpukario ir šiuolaikinių politikų sprendimų bei jų kalbėjimo manierų. Kol kas naujojo sezono išleidimo data nežinoma, tačiau „BBC Television“ studija užtikrina, kad laukti liko nedaug. Taip pat tai nebus pabaiga, nes serialas šiuo metu planuojamas iki septinto sezono.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles