Naujas anonsas pristato jau trečią „Vaikštančių numirėlių“ serialą

Naujas anonsas pristato jau trečią „Vaikštančių numirėlių“ serialą

Šiais metais istoriją užbaigė penkiolika metų trukęs „Vaikštančių numirėlių“ (angl. „The Walking Dead“) komiksas, tačiau ši filmų serija nesiruošia pradingti. Pagal šiuos komiksus sukurtas vienas populiariausių televizijos serialų skaičiuoja net dešimtą sezoną, o papildomas tos pačios serijos serialas „Bijokite vaikštančių numirėlių“ (angl. „Fear The Walking Dead“) jau turi penkis. Ši serija dabar yra ypač populiari, bet jei viso to neužtenka, tuomet galite laukti net trečio serialo, kurio trumpą anonsą jau galima pamatyti.

Šiuo metu pavadinimo neturintis serialas atkeliaus kitų metų pavasarį, o jo siužetas vyks pirmomis zombių apokalipsės dienomis. Pagrindiniai veikėjai bus pirmoji jauna karta po civilizacijos išnykimo. Pasak kūrėjų, trečiasis serialas skirsis nuo ankstesnių dviejų ir atvers naujus, nematytus šios visatos kampelius.

Taip pat verta nepamiršti, kad vyksta darbai prie „Vaikštančių numirėlių“ filmų trilogijos, keliausiančios į kino teatrus. Nors jie vis dar laikomi paslaptyje, kūrėjai nepagaili numesti keletą informacijos trupinių. Jau žinoma, kad trilogijos pagrindinis veikėjas bus sugrįžtantis Rikas Graimsas, kuris paskutiniame sezone atsisveikino su serialu, tačiau tikimasi, kad taip pat prisijungs ir jo dešinioji ranka Darilas Diksonas. Galbūt filmai žada sugrąžinti ir daugiau serijos senbuvių? Bet kokiu atveju, su visu pajėgumu kuriamais serialais ir būsima trilogija akivaizdu, kad ši zombių apokalipsė dar ilgai nesibaigs.

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. ze ze / 2019 liepos 31

    *ketvirtas