„Žvaigždžių karai“: velionės Carrie Fisher brolis pasidalino naujai surastu aktorės laišku po mirties

Paskutinis, devintasis, Skaivokerių sagos filmas „Žvaigždžių karai. Skaivokerio iškilimas“ (angl. „Star Wars: The Rise of Skywalker“), šiuo metu renkantis pilnas sales žiūrovų visame pasaulyje, tuo pačiu yra paskutinis filmas, kuriame išvysime velionę aktorę Carrie Fisher. Aktorė ir rašytoja, geriausiai žinoma už Lėjos Organos vaidmenį „Žvaigždžių karų“ epopėjoje, mirė 2016 metų gruodį, tačiau režisierius J. J. Abramsas nusprendė pasitelkti į pagalbą nepanaudotus kadrus iš ankstesnio filmo, sugrąžindamas C. Fisher į finalinį „Žvaigždžių karų“ epizodą.

Aktorės brolis Toddas Fisheris  kalbėdamas apie savo sesers mirtį ir gyvenimą „Žvaigždžių karų“ serijoje, neseniai atskleidė, jog nervingai laukė „emocingos“ filmo „Žvaigždžių karai. Skaivokerio iškilimas“ premjeros. Pasirodo, jog T. Fisheris neseniai rado savo sesers pomirtinį laišką.

„Aš esu negyva. Kaip laikaisi tu? Greitai pasimatysime… Paskambinčiau ir pasakyčiau, kaip viskas atrodo, bet čia labai prastas ryšys. Baigta. Nauja scena, nauja aplinka, nauja dangiška vieta. Aš pagaliau gavau tą vaidmenį, kurį repetavau visą savo gyvenimą. Dievas suteikė man vaidmenį. Tai yra kelio pabaiga, kuriuo keliavau visą savo gyvenimą,“ – rašoma atrastame C. Fisher laiške.

C. Fisher brolio Toddo teigimu, laišką jis rado tvarkydamas savo velionės motinos daiktus. Jų mama, taip pat aktorė Debbie Reynolds, deja, mirė kitą dieną po savo dukters C. Fisher. T. Fisheris sako žinąs, kad laišką parašė jo sesuo, nes „Carrie rašysena yra išskirtinė“, todėl laiško autentiškumu jis neabejoja.

„Arba tai buvo kažkas, ką Carrie parašė seniai, nes ji kūrė istoriją apie mirtį, arba tai tiesiog atkeliavo iš anapus. Ji rašė, tarsi jau būtų mirusi, apie tai, kas mūsų laukia po mirties,“ – savo mintimis pasidalijo T. Fisheris. „Tai tiesiog pritrenkė mane. Pagalvojau: „Oho, kodėl aš tai radau būtent dabar?“

Be velionės C. Fisher, paskutiniame Skaivokerių sagos filme taip pat sugrįžta tokios šios serijos žvaigždės kaip Daisy Ridley, Adamas Driveris, Johnas Boyega, Oscaras Isaacas, Lupita Nyong’o, Domhnallas Gleesonas, Kelly Marie Tran, Joonas Suotamo, Billie Lourd bei Gregas Grunbergas.

Paskutinė „Žvaigždžių karų“ juosta pasakoja istoriją, vykstančią po filmo „Paskutinis džedajus“ įvykių. Prieš dvejus metus džedajų meistras Lukas Skaivokeris (akt. Mark Hamill) ėmėsi treniruoti jaunąją Rėją (akt. Daisy Ridley) ir buvo sukrėstas, supratęs, kokia stipri joje slypinti Galia. Princesės Lėjos (akt. Carrie Fisher) vadovaujamas Pasipriešinimo judėjimas kovojo su Pirmuoju Ordinu, paklūstančiu negailestingajam Kailo Renui (akt. Adam Driver).

Po „Paskutinio džedajaus“ įvykių, rodos, kad Tamsioji pusė artėja prie lemiamos pergalės. Tačiau išlikę Pasipriešinimo pajėgos, vadovaujamos Po Damerono (akt. Oscar Isaac), sutelkusios paskutines jėgas pakyla lemiamai kovai. Nenumaldomai artėja paskutinis ir svarbiausias mūšis tarp Gėrio ir Blogio.

Fantastinį nuotykių filmą „Žvaigždžių karai. Skaivokerio iškilimas“ jau galima pamatyti kinuose.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles