Veiksmo komedijoje – „Žudiko žmonos asmens sargybinis“ tikras Holivudo superžvaigždžių šou

Veiksmo komedijoje – „Žudiko žmonos asmens sargybinis“ tikras Holivudo superžvaigždžių šou

Nuo birželio 18 dienos didžiuosiuose kino ekranuose – tikras Holivudo superžvaigždžių šou. Susipažinkite su puikiai visiems pažįstamų aktorių kuriamais personažais, kurie dovanos nepakartojamą nuotykių, veiksmo ir humoro patirtį filme „Žudiko žmonos asmens sargybinis“. 

Salma Hayek.  Hiperaktyvi, nuolat problemų prisidaranti samdomo žudiko žmona Sonja

Antroje filmo dalyje S. Hayek kuriamas peersonažas atsiskleis visomis spalvomis. Itin karšto temperamento samdomo žudiko žmonai Soniai režisierius Patrickas Hughesas skyrė ypatingą dėmesį. „Po pirmosios filmo dalies sulaukėme prašymo daugiau papasakoti apie Sonją, tad šioje filmo dalyje nuo jos negalėsite atitraukti akių“,  – teigia filmo režisierius. Karštoji žudiko žmona – tikras tornadas. Jos maniakiškas pasinėrimas į žudikiškus „reikaliukus“ sukels daug smagaus juoko ir susižavėjimo. „Sonja beprotiškai pašėlusi. Kur ji, ten – dažniausiai nemalonumai, bet nepaisant to, širdyje ji labai švelni, svajojanti su žudiku susilaukti vaikų. Įdomiausia tai, kad išsijungus filmavimo kameroms man sunku grįžti į save, kartais prasprūsta keletas skambių žodelių iš Sonjos žodyno“, –  pasakoja S. Hayek.

Samuelis L. Jacksonas. Šaltakraujis samdomas žudias, profesionalas Darius Kinkeidas

Kur jis – ten visada yra reikalų! Šaltakraujiškai užvertęs visą krūvą žmonių jis sugeba išlikti ramus, o jo humoro jausmas aukščiausio lygio. „Mes puikiai žinome, kas „veža“ žiūrovus kine, todėl į tai kreipiame didžiausią dėmesį. Nors aplinkui vyksta velniškai rimti dalykai Kinkeidas sugeba pasijuokti ne tik iš kitų, bet ir iš savęs. Galiu pasakyti, kad Kinkeidas yra „pavyzdinis žmogus“, jeigu nekreiptume dėmesio į jo „profesiją“. Jis šaunus, juokingas, greitai mąstantis, protingas, myli savo darbą ir žmoną, ko daugiau reikia?“,  – apie savo personažą šmaikštauja S. L. Jacksonas.

Ryanas Reynoldsas.  Aukščiausio lygio asmens sargybinis, profesionalas Maiklas Braisas

Maiklui Braisui susidūrimas su Kinkeidu visada yra viena didelė bėda. Nors ir vienas geriausių asmens sargybinių pasaulyje, bet beprotis samdomas žudikas vis tiek „išmus žemę iš po kojų“. „Humoras ir absurdiškas elgesys yra jungiamasis šio filmo audinys, tikiu, kad tai padės bent trumpam pabėgti nuo visų rūpesčių ir mėgautis tuo, ką iškrės mūsų personažai. Filmuojant kelis kartus neblogai gavau smūgį į veidą: vieną nuo S. L. Jacksono, ir kelis nuo S. Hayek. Aš vis dar jaučiu jos mažos rankos įgėlimą ant savo švelnių skruostikaulių“, – kvatoja apie nuotykius filmavimo aikštelėje pasakodamas R. Reynoldsas.

Antonio Banderasas. Milijardierius, mafijos bosas Aristotelis Papadopolousas

„Mums reikėjo dar kažko, kas galutiniai priverstų susižavėti publiką. Antonio Banderasas yra tai, kas įneš naujų vėjų filmo tęsinyje“, – apie savo personažą pasakoja Holivudo žvaigždė A. Banderasas. „Man patinka piktadario vaidmuo ir komedijos žanras. Blogiukai visada būna labai spalvingi ir dažnai nežinai, ko iš jų tikėtis. Aristotelis yra įsitikinęs savo teisumu ir kerštingas. Jis turi galią,  pinigų, aukštą intelektą  ir krūvą jam dirbančių pakalikų“.

Morganas Freemanas. Asmens sargybinio Maiklo Braiso tėvas

Braisas vyresnysis – žmogus, kuris beveik neturi tėviško jausmo. Jis manipuliuoja sūnumi ir ne visada sąžiningai žaidžia su juo savo žaidimėlius. „Aš žaviuosi sėkmingais žmonėmis, mano personažas būtent toks. Neslėpsiu, suvaidinti blogiuką yra smagu, bet tai beprotiškai didelis darbas“, –  pasakoja M. Freemanas.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles