Penktoje „Kito pasaulio“ dalyje suvaidinusi K. Beckinsale apie kolegą svajonių jaunikį Th. Jamesą: jis visiškai nepatrauklus

Jau šį savaitgalį, gruodžio 2 dieną kino teatruose pasirodys penktoji vampyrų sagos „Kitas pasaulis“ dalis, kuri vadinsis „Kitas pasaulis: kraujo karai“. Joje pagrindinė herojė Selena, kurią vaidina Holivudo žvaigždė Kate Beckinsale, stos į svarbiausią gyvenimo kovą. Tačiau gražuolė aktorė, atrodo, nebuvo labai laiminga vaidindama su „Divergentės“ serijose išgarsėjusiu Theo Jamesu. Nors aktorius vadinamas tikru svajonių jaunikiu, K. Beckinsale teigia, jog jis – visiškai nepatrauklus.

„Theo Jamesas toks nepatrauklus, kad man buvo sunku net pažvelgti į jį. Kartą paėmiau jam šešką, kad tik pralinksminčiau, tačiau, atrodo, kad niekas neveikia. Jis tiesiog per daug paniręs į save“, – sakė K. Beckinsale.

Ar gali būti, kad tai – aktorės sarkazmas? Nes 31-erių iš Oksfordo kilęs Th. Jamesas po to, kai suvaidino Ketvertą „Divergentės“ serijose drauge su Shailene Woodley, ne veltui vadinamas tikru svajonių jaunikiu ir turi milijoninį būrį gerbėjų.

Theo Jamesą gyvenime užgrūdino savęs paieškos: gražuolis dirbo ir barmenu, ir gelbėtoju, ir slaugos darbuotoju, vėliau dar bandė tapti žvaigžde muzikuodamas. Tačiau galiausiai juo patikėjo Holivudo prodiuseriai. Po to, kai gavo vaidmenį „Divergentės“ serijose, aktoriui pasiūlymai ėmė plaukti dešimtimis.

„Žinau, kad vaidmenis gaunu dėl savo išvaizdos. Tačiau labai norėčiau tikėti, kad juos išlaikysiu dėl to, kaip vaidinu“, – viename interviu sakė Th. Jamesas.

Nuo pirmojo „Kito pasaulio“ serijos filmo praėjo jau trylika metų. Pagrindinė antgamtinio vampyrų ir vilkolakių pasaulio herojė – vampyrė Selena (aktorė Kate Beckinsale) sugrįžta jau penktoje serijos dalyje – „Kitas pasaulis: Kraujo karai“.

Gimusi keturioliktame amžiuje, per kelis šimtus metų Selena iš paprastos vampyrės evoliucionavo į nenugalimą karę, kurios (priešingai nei kitų vampyrų) neveikia saulės šviesa. Ypatingos merginos kraujo savybės masina tiek vampyrus, tiek jų nuožmius priešus. Ištyrę Selenos kraują ir perpratę jos išskirtinumo paslaptį, jie  potencialiai įgytų didžiulį pranašumą prieš savo amžinus priešininkus. O tuo pačiu – ir galią valdyti pasaulį.

Užvirusioje sumaištyje Selena gali pasikliauti tik savo globotiniu – jaunu vampyru Deividu (akt. Theo Jamesas) bei pastarojo tėvu Tomu. Patikimai paslėpusi savo dukrą, Selena išsiruošia į pavojingiausią gyvenimo žygį, kurio tikslas – nugalėti karo ištroškusius vampyrų ir likanų vadus bei pabandyti sutaikyti šimtmečius kovojančius priešininkus.

Penktoji vampyrų sagos „Kitas pasaulis“ dalis Lietuvos kino teatruose pradedama rodyti jau gruodžio 2 dieną.

 

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles