Paskutinės „Absoliutaus blogio“ dalies kūrėjai intriguoja: viskas baigsis ten, kur prasidėjo

Režisierius Paulas W. S. Andersonas į kino teatrus grąžina garsiąją, prieš penkiolika metų prasidėjusią ir per 1 milijardą JAV dolerių surinkusią „Absoliutaus blogio“ sagą. Vasario 3 dieną į Lietuvą atkeliausianti juosta „Absoliutus blogis: pabaiga“ bus paskutinė ir pabaigs fantastikos veiksmo filmų taip pamėgtą istoriją. Kūrėjai intriguoja: viskas baigsis ten, kur prasidėjo – žmonijos likučiai kyla į žūtbūtinę kovą.

„Su šiuo filmu baigiu didžiulį ir itin reikšmingą savo gyvenimo etapą. Juk penkiolika metų ne taip jau ir mažai. Komandai esu dėkingas už pastangas, už keliones, už nuovargį, kuris toks malonus, už įspūdžius. Drauge nuveikėme įspūdingą darbą, o filmas įėjo į Holivudo istoriją. Baigiame frančizę be gedulo nuotaikų, tikėdamiesi, jog ateitis atneš tik dar daugiau įspūdingų projektų“, – sako juostos režisierius Paulas W. S. Andersonas.

Jam pritaria ir jo žmona – pagrindinio vaidmens atlikėja Mila Jovovich. Aktorė pasakoja, jog nepaisant sunkaus darbo treniruojantis, nepaisant traumų, projektas įsimins visam gyvenimui: „Niekuomet netikėjau, kad iš kompiuterinio žaidimo gimęs filmas gali turėti tiek gerbėjų. Esu dėkinga sutuoktiniui, kad ėmėsi jį kurti, mačiau, kiek tai pareikalavo fantazijos ir nemigos naktų“.

Pagal populiarų kompanijos „Capcom“ to paties pavadinimo vaizdo žaidimą 2002 m. sukurtas filmas tapo vienu pirmųjų pavyzdžių, kaip kompiuterinis žaidimas virsta ne mažiau populiaria kino juosta. Milos Jovovich įkūnytos pagrindinės herojės Alisos nuotykiai, papasakoti penkiuose filmuose, kino teatruose surinko daugiau nei milijardą dolerių ir tapo visų laikų sėkmingiausia kompiuterinio žaidimo ekranizacija.

Šeštoji filmų serijos dalis juostoje prasideda praėjus porai savaičių nuo penktosios dalies „Absoliutus blogis: Atpildas“ pabaigos. Šis 2012 m. pasirodęs fantastinis veiksmo filmas pasaulyje surinko per 240 milijonų JAV dolerių.

Paskutinį kartą „Absoliutus blogis“ į Lietuvos kino teatrus atkeliaus jau vasario 3 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles