„Trys didvyriai ir Jūrų caras“ – animacija šiuolaikinių pasakų mėgėjams

Šiuolaikinė lietuviškai dubliuota pasaka „Trys didvyriai ir Jūrų caras“ nudžiugins jaunuosius kino žiūrovus jau šį penktadienį. Šįkart šaunieji didvyriai turės gelbėti kunigaikštystę nuo Jūrų caro kaprizų. Pasakų herojų nuotykiai ir šmaikštūs dialogai be abejonės patiks ir suaugusiems.

Slibinas Goryničius papasakoja didvyriams apie drakoną, gyvenantį Kinijoje, kurio dantis suteikia neregėtų jėgų. Kaip tik tai, ko reikia trijulei. Ilgai nesvarstę, jie išsiruošia į išbandymų kupiną kelionę. Bet štai netikėtai sužino, kad visa kunigaikštystė nuskendo, ir nėra kam jos gelbėti. Kunigaikštis, ieškodamas Jūrų caro lobio, susidėjo su piratais, o didvyrių žmonos virto undinėmis! Visa tai – to paties Jūrų caro išdaigos, ir didvyriams tenka leistis į jūros dugną, kad viską sugrąžintų, kaip buvę.

Smagus animacinis filmas su šmaikščiais dialogais apie naujus Aliošos Popovičiaus, Dobrynios Nikitičiaus ir Iljos Muromiečio nuotykius ilgam pakelia nuotaiką! „Trys didvyriai ir Jūrų caras“ kinuose nuo sausio 20 d.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles