MCM Comic Con London. 2 diena

MCM Comic Con London. 2 diena

Antroji diena Londone vykstančiame „MCM Comic Con London“ prasidėjo labai… Gausiai. Galima būtų taip išsireikšti, nes net nereikėjo atvykti į vietą, kad jau miesto metro išvystum gausų būrį persirengėlių. Dar net nepriartėjęs prie ekspozicijų centro galėjau jaustis renginio dalimi. Bet paskutinė kelionės iki „ExCEL“ centro dalis buvo tikrai įspūdinga. Visas peronas buvo kupinas persirengėlių, o traukiniai važiavo vienos minutės intervalu, kad visi sugebėtų ramiai pasiekti renginį. Ir ne veltui grafikas buvo toks dažnas, nes atvykus prie centro pasimatė, kiek žmonių zuja apie ir pačiame centre.

Jei įsivaizduotumėt paprastą 5 metų pločio ir 20 metrų ilgio koridorių, tai jis buvo absoliučiai pilnas žmonių, lyg gyva filmų ir kompiuterinių žaidimų veikėjų upė. Galiausiai patekus į parodų centrą buvo sunku rasti kelią praėjimui, nes apie 50 tūkstančių žmonių vienu metu suko ratus koridoriais, pagrindinėse ekspozicijų salėse, kompiuterinių žaidimų teritorijose ir poilsio zonose. Žmonių kiekis buvo toks didelis, kad net bevielis internetas (už kurį renginio organizatoriai suploja tikrai labai didelius pinigus), buvo nepajėgus pavežti srauto. Kitaip tariant, su internetu nedraugavome.

Tačiau viena tokia smagesnės pramoga buvo lauke. Visai netoli įėjimo buvo pastatytas ekranas, kuriame matėsi, jog kažkas žaidžia klasikinį „ateivių naikinimo“ žaidimą „Space invaders“. Pasirodo, kiekvienas norintis gali prisijungti prie šio žaidimo savo mobiliuoju, jei tik turi interneto ryšį. Atrodytų – paprasta mintis, bet kiek džiaugsmo suteikia šis žaidimas, kai stovi lauke ir tipinis angliškas oras nė trupučio negadina nuotaikos.

Galiausiai, šeštadienis išties yra ypatinga diena, nes jos metu pristatomi didžiausi projektai, daugiausiai dėmesio susilaukiantys serialai, pasisako labiausiai žinomi aktoriai ar kino kūrėjai. Turbūt daugiausiai dėmesio susilaukė „Šerloko“ (angl. „Sherlock“) pristatymas, kuriame pie 2 tūkstančių vietų salė buvo tiesiog pilnutėlė žmonių. Auditorijos netrūko ir „Gyvų numirėlių“ (angl. „The Walking Dead“) pristatyme. Šiek tiek mažiau žiūrovų salėje buvo per visiškai naujų serialų „Beovulfas“ (angl. „Beowulf“), „Džekilas ir Haidas“ (angl. „Jekyl and Hyde“) ir „Atsiskyrėlis“ (angl. „Outcast“) pristatymus. Bet galbūt dėl to, jog tai visiškai nauji, dar nematyti ir mažai žinomi serialai.

Dar vienas įdomus dalykas, kad pagausėjus žmonių, atsirado ir daug puikių kostiumų. Jau penktadienį kostiumų netrūko, bet šeštadienį jų buvo gerokai daugiau, jie buvo išradingesni ir matėsi, jog žmonės įdėjo labai daug darbo ir laiko, kad juos pasigamintų. Sunku net buvo pastebėti normaliais drabužiais vilkinčius žmones.

Visą dieną vainikavo persirengėlių konkurso „Euro Cosplay Championship 2015“ finalas. Pilnutėlė salė sveikino savo valstybių atstovus ir džiaugėsi jų pasirodymais. Visą renginį buvo galima stebėti ir internetu, nes organizatoriai surengė tiesioginę pasirodymų transliaciją, kad kiekvienos šalies atstovai būtų palaikomi ne tik gyvai, bet ir internetu. Įdomu dar ir tai, kad konkurse dalyvavo atstovė iš Lietuvos, prisistačiusi vien žaidimo „Mass Effect 3“ veikėja. Dėl techninių galimybių jos pasirodymo įamžinti nepavyko, bet jis buvo tikrai geresnis nei daugumos kitų. Kostiumas galbūt kiek silpnesnis už kitus, bet tobulybėjimui ribų nėra, o pasirodžius neblogai, galima tęsti tradiciją ir kitais metais.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles