Korona virusas griauna „Disney“ princesės planus gimtojoje Kinijoje

Kino studijos „Disney“ princesė Mulan, jau virtusi keliais animaciniais filmais ir serialais, netrukus pasirodys kinuose nauju formatu. Gerbėjai su nekantrumu laukia naujojo veiksmo filmo „Mulan“, pasakojančio apie merginą, apsimetusią vyru ir stojusią kariauti už savo šalį.

Įdomu bus pamatyti, kaip naujasis filmas perteiks klasikinę istoriją. Režisierės Niki Caro filmas remiasi senovės liaudies istorija apie karę –princesę Mulan, – kuri pirmą kartą buvo ekranizuota dar 1998-aisiais metais.

Aktorė Liu Yifei, kino studijos „Disney“ naujojo filmo „Mulan“ pagrindinė žvaigždė, gyvena Kinijos sostinėje Pekine, tačiau yra kilusi iš Uhano miesto, kuriame fiksuotas koronaviruso protrūkio epicentras. Sausio mėnesį, likus vos kelioms savaitėms iki viruso protrūkio, kuris jau yra užkrėtęs daugiau nei 82 tūkstančius žmonių ir pasiglemžęs kiek daugiau nei 2800 gyvybių bei sukėlęs sumaištį aktorės gimtojoje šalyje, 32-ejų metų Liu Yifei išvyko iš Kinijos į Los Andželą (JAV) pradėti filmo reklaminio turo,

Aktorės Liu Yifei teigimu, ji neturi nei šeimos, nei artimų draugų, kuriuos asmeniškai palietė ši liga – Uhano provinciją ji paliko būdama 10 metų, tačiau epidemija griauna naujojo Kinijoje ypatungai laukto filmo premjeros planus.

„Man tikrai sunku apie tai net galvoti,“ – paklausta apie koronavirusą, po ilgos pauzės atsakė Liu Yifei. „Žmonės elgiasi teisingai. Jie rūpinasi savimi ir aplinkiniais. Tiesą sakant, esu sujaudinta matydama, kaip jie laukia namuose ištisas savaites. Aš labai tikiuosi stebuklo, kad netrukus visa tai bus praeityje.“

Tapusi modeliu vos 8-erių metų, Liu Yifei pirmąjį savo vaidmenį gavo 2003-ųjų metų kinų televizijos seriale, tapusiame tikru hitu Kinijoje ir Taivane. Nuo to laiko ji nenustojo vaidinti filmuose bei televizijos serialuose, tapo tokių prekių ženklų kaip „Adidas“ ar „Armani“ reklaminiu veidu. Ne veltui kino studija „Disney“ ir režisierė Niki Caro iš daugiau nei tūkstančio kandidačių visame pasaulyje pasirinko talentingąją Liu Yifei suvaidinti princesę Mulan, Kinijos didvyrę, kuri apsimetusi vyru vietoje tėvo iškeliauja ginti gimtinės.

Tačiau dabar kyla klausimas, kada filmo „Mulan“ premjera įvyks Kinijoje. Nuo sausio 24 d. dėl koronaviruso uždarius visus 70 tūkstančių kino teatrų, su kiekviena diena vis labiau neaišku, ar pramogų centrai atsidarys iki iš anksto skelbtos ir suplanuotos vaidybinio filmo premjeros. Be abejo, kad ir kiek tai atsieis vienam brangiausių paskutinių metų „Disney“ projektų, pirmiausia ir svarbiausia išlieka žmonių sveikata ir saugumas.

Nuotykių filmo „Mulan“ premjera visuose pasaulio kinuose numatyta kovo 27 d.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles