Kas dar nesupratot iš pavadinimo, SPECTRE yra ne šiaip sau koks SPECTRE, o naujausias James Bond frančizės filmas. Ir pasauly yra tik dviejų rūšių žmonės – tie, kurie nepraleidžia nei vienos naujos dalies, ir tie, kurie negali jo pakęsti… Ir dar tie, kurie kartais pažiūri… Nu tai trys tada gaunasi… Nu nesvarbu. Aš, nenoriu atskleisti, kuris iš jų esu aš, tai parašysiu 2 dalių recenziją. Viena bus skirta užkietėjusiems fanams, kita – visiems likusiems. Taigi…

SKAITYTI TIK JAMES BOND FANAMS

Okey, kadangi šitos dalies neskaitys nei viena pana, tai galim apie porno pašnekėt. JK. Bet gal ir nelabai JK. Nemanau, kad daug moterų seka šitą frančizę, dėl to ir kreipiuosi į jus, vyrai.

Viską, dėl ko mylite šį legendinį britų šnipą, rasite ir šiame filme. Greitos mašinos, gražios moteriškos, geros kovų ir susišaudymų scenos bei įvairus daiktai, kurie pavirsta į bombas ir gelbėja Bondo gyvybę paskutinėmis sekundėmis. James’as ir toliau pasaulį bando įtikinti, kad negali būti tokios bėdos, kad jis negalėtų fuck-his-way-out-of-it. Nušovė penkis agentus – let’s fuck, susprogdino mašina – let’s fuck some more, gyvybei gręsia pavojus arba tiesiog day off’as – nu daaar biškį. Tikro vyro idealas, am I right, you guys?

Muzika, aktoriai, vaidyba – tobula… Pagrindinę dainą atlieka Sam Smith, katras tikrai nereikalauja atskiro pristatinėjimo. Aktoriai – tik patys geriausi iš visos britų imperijos. Trūko tik Cumberbatch’o ir būtų cto procent, kai vokiečiai sako. Pagrindinis SPECTRE blogiukas – Christoph Waltz, mano vienas mėgiamiausiu aktorių… OMG kaip gerai… Jis iš tų žmonių, kuris galėtų skaityti telefono knyga ir vis tiek klausyčiausi… Pagrindinis jo smogikas – Dave Bautista. Irgi turbūt daug pasakot nereikia, kokios geros kautynių scenos tarp jo ir Daniel Craig.

Kas DAR šitą frančizę padaro gera… Filmų ilgis, nuostabūs vaizdai iš viso pasaulio šalių, JB kostiumai, stilius, klasė, sukuriama atmosfera, pasaulio išgelbėjimas paskutinę sekundę, intrigos, sausas humoras, happy endingai, didžiulis filmo biudžetas (vien į pirmą filmo sceną buvo sukišta daugiau pinigų nei į visus šešis “Paranormal Activity” filmus)… Žodžiu, kad ir ką sugalvosit, jie šitą turi. Taip kad jei žiūrėjote visas dalis iki tol, tikrai nėra priežasties nepamatyti ir šitos.

SKAITYTI TIK TIEMS, KAS NĖRA JAMES BOND FANAI

Žodžiu… Visas filmas yra mašinų gaudynės, sexovos bobos ir susišaudymai. Ir taip 148min. Nesakau ar čia blogai, ar gerai. Spręskit patys. Jeigu iš filmo tikitės logikos, tai be šansų, jei norit veiksmo, tai VALIO!

Sunku pasakyt, kažką naujo, ko dar nėra pasakyta apie 007. Bičas vienu kulkos šūviu nugriauna pusę pastato arba susprogdina slaptą bazę, nes žino, kur tiksliai reik šaut… Iš pusės kilometro atstumo numuša sraigtasparnį su paprastu pistoletu, plaukdamas kateryje… Šoka iš dešimto aukšto ir išgyvena, nes apačioj is kažkur tinklas atsiradęs… Su lėktuvu, kurį gavo iš bbž kur, nutrenkia automobilį ir jame žūsta tik blogiečiai… Grynai kiekvieno žmogaus kasdienybė. Dėl to juokinga žiūrėt į jį kaip į rimtą personažą, nes matai, kad pas jį planų nifiga nėra, tiesiog visiška neįmanoma sėkmė. “Cinema Sins” iš šito filmo padarytų 250 nuodėmių laisvai. Vien aš suskaičiavau kokį 50. Žiūrėt SPECTRE yra tas pats, kas žiūrėt absoliučiai visus JB filmus iki tol. Arba tas pats, kas žiūrėt naujausius “Dark Knight”, tik kad pagrindinis veikėjas be šustros kaukės ir nesiparina nušaut ką nors.

ĮVERTINIMAS

Žodžiu… Pagrindinis filmo pliusas yra – geros mašinos, pikti susišaudymai ir nuostabios moterys. Pagrindinis filmo minusas yra tas, kad filmas yra TIK geros mašinos, pikti susišaudymai ir nuostabios moterys. 51-metė Monica Bellucci still hot, bet ir tai gauni ją pamatyt tik penkias minutes. Tau reikia parintis ir pergyvent dėl naujos Bondo merginos, kurią jis pažįsta tik kokias tris dienas. Aš net nesiparinčiau dėl tikro žmogaus, kurį pažinočiau tik tiek trumpai realiam gyvenime. Aišku, negali nepagirti vaidybos ir filmavimo vietovių: Italija, Marokas, Austrija, Meksika… Mmm… Seilė varva ir saulės norisi. Aš tikrai neatkalbinėsiu jūsų nuo šito filmo pažiūrėjimo, nes ir pats būčiau mokėjęs pinigus už jį, jei chaliavai nebūčiau praėjęs. Kiti žmonės, kurie buvo salėj per išankstinę premjerą, atrodė patenkinti, nes nėra ko būti nepatenkintam. Visi gerai žino, į kokį filmą eina. Tai jei norit šį savaitgalį eiti į kiną, eikit į SPECTRE. Nebent dar nesat matę “Marsiečio”. Kad ir kur eisit, vis tiek geriau nei eit pasivaikščiot tokiu oru.

ĮVERTINIMAS – septinkė su gera šikna

Taip pat skaitykite

Komentarai

 1. Katlerio anukas / 2015 lapkričio 6

  Katleris, katleris, katleris.
  Potato, potato, potato.

 2. Katlerio anukas / 2015 lapkričio 6

  Katlerio kortos irgi px.

 3. Katlerio anukas / 2015 lapkričio 6

  Katleris > James Bond, Katleris prikolina kas diena, nes yra Katleris

 4. Katlerio anukas / 2015 lapkričio 6

  Katleri, kaip vaikai laikos?

 5. Katlerio anukas / 2015 lapkričio 6

  Katleri, susilaukiai daug komentarų, kokia tavo sėkmes paslaptis?

 6. Domantas / 2015 lapkričio 6

  Katlerio recenzijas skaityt tas pats kas merga per menesines fingerinti: jai poxui, man ne.

 7. ararara / 2015 lapkričio 7

  Geras filmas

 8. Gediminas / 2015 lapkričio 7

  Labai prasta recenzija. Is jos susidariau nuomone, kad tai eilinis Bondo filmas. Buvau filme ir kaip 007 filmu gerbejas, atsakingai pareiskiu, kad tai blogiausias Craigo filmas. Ir atsilieka nuo kitu triju labai labai stipriai.