„Pixar“ animacijai „Pirmyn“ jau prognozuojami kitų metų „Oskarai“

Praėjus vos kelioms dienoms po to, kai paaiškėjo geriausios originalios dainos „Oskaro“ nugalėtojas, pasirodė žinios apie pirmąją naują originalią dainą, pretenduojančią triumfuoti kitų metų JAV kino meno ir mokslo akademijos apdovanojimuose. Pagrindinę netrukus kinuose pasirodysiančio kino studijos „Pixar“ filmo „Pirmyn“ (angl. „Onward“) dainą įrašė daugkartinė „Grammy“ nugalėtoja amerikiečių dainininkė, dainų autorė ir prodiuserė Brandi Carlile, kurios muzika apima įvairius žanrus, praneša kino studija „Disney“.

Daina bus išleista kartu su visu filmo garso takeliu, skaitmenine forma, vasario 28 dieną, prieš animacijos premjerą kinuose kovo 6 d.

Atlikėja B. Carlile, paskelbusi apie savo naują dainą asmeninėse socialinių tinklų paskyrose, sulaukė itin teigiamų reakcijų iš ne ką mažiau garsių bičiulių.

„Labas, Oskarai.“ – parašė grupės „Rage Against the Machine“ narys Tomas Morello.

„Ateik ir prisijunk prie klubo!“ – atsakė pats Bernie Taupinas, kuris vos prieš kelias naktis laimėjo Akademijos apdovanojimą už kartu su Eltonu Johnu parašytą dainą „I’m Gonna Love Me Again“.

B. Carlile naująją dainą „Carried Me With You“ parašė kartu su daugumos jos dainų tekstų bendraautoriais, grupės draugais Philu ir Timu Hanserothais. Ši trijulė kartu su atlikėja Tanya Tucker praėjusį mėnesį laimėjo „Grammy“ apdovanojimą už geriausios kantri muzikos dainą „Bring My Flowers Now“. Tai buvo jau penktasis B. Carlile „Grammy“ apdovanojimas per pastaruosius dvejus metus ir trečiasis broliams Hanseroth.

„Daina „Carried Me With You“ moko meilės nelaikyti savaime nutinkančiu dalyku ar priimti meilę tuomet, kai nesijauti, kad esi jos vertas.“ – pristatydama savo dainą, teigė atlikėja B. Carlile. „Be galo nuostabu būti „Pixar“ filmo dalimi. Negaliu sulaukti kol jį pamatys mano mažosios mergaitės. Net neabejoju, kad mūsų laukia nuostabus laikas, vaizduotės ir kūrybinio gyvenimo pamokos, kuriomis išsiskiria „Pixar“ filmai.“

Animacijos „Pirmyn“ garso takelyje bus dar viena originali daina, įrašyta kartu su orkestru, kurią sukūrė jau kiti broliai – Mychaelas Danna bei Jeffas Danna.

Nors tai visiškas atsitiktinumas, kai net dvi poros brolių dalyvauja animacijos „Pirmyn“ muzikos kūryboje, tačiau pats filmas pasakoja apie brolius elfus (originalo kalba įgarsina aktoriai Chrisas Prattas ir Tomas Hollandas), kurie pasitelkę magiją nori dar vieną dieną praleisti su jų velioniu tėvu.

„Mums tai keistas sutapimas ir net nejaukiai asmeniškas.“ – sakė M. Danna, pridurdamas, kad kai animacijos „Pirmyn“ režisierius Danas Scanlonas atskleidė filmo scenarijų, pasakojantį apie šeimos netektį, muzikos kompozitoriui „visa nugara pašiurpo“.

„Filmo istorija tokia: buhalteris tėvas miršta, kol broliai dar yra jauni ir tai turi įtakos jų santykiams. Mūsų atveju, mes buvome kiek vyresni, 19-os ir 13-os metų, kai netekome tėčio…“ – sakė M. Danna. „Kaip kompozitoriui nebuvo jokių problemų suprasti šią istoriją, nes asmeninių emocijų buvo su kaupu.“

Broliai Danna kino industrijoje nėra naujokai – jie darbavosi individualiai ir kolektyviai – o M. Danna yra pelnęs „Oskarą“ už geriausią originalią muziką 2012-ųjų filmui „Pi gyvenimas“.

Lietuviškai dubliuota nuotykių animacija visai šeimai „Pirmyn“ kinuose nuo kovo 6 d.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles