Juostos „Atgal į ateitį“ sportbačiai pagaliau išvys dienos šviesą

Juostos „Atgal į ateitį“ sportbačiai pagaliau išvys dienos šviesą

Prieš kelias savaites viso pasaulio trilogijos „Atgal į ateitį“ (angl. „Back to the Future“) gerbėjai galėjo pasimėgauti herojaus Marčio McFly’aus „atvykimu“ į ateitį. Ir nors dauguma su džiaugsmu „pasitiko“ herojų tiek televizijos laidoje su Jimmy Kimmeliu (galite pasižiūrėti paspaudę ant šios nuorodos), tačiau dauguma fanų taip ir pamiršo paminėti kitos svarbios datos sukaktį – kitą dieną išėjo žymusis laikraščio leidinys, kuriame ir buvo pavaizduota ateitis, kurią herojai ir stengėsi pakeisti. Ir visgi – JAV „USA Today“ laikraštis išleido šį specialų leidinį šalies žmonėms.

Jeigu šiais laikais žmonija gali priekaištauti mokslininkams dėl vis dar neišrastų skraidančių mašinų ar gravituojančių riedlenčių, panašu, kad vienam juostos režisierių spėjimui visgi bus lemta išvysti dienos šviesą jau netrukus. Kompanija „Nike“ pagaliau sukūrė savaime užsirišančius batus, kokius antroje trilogijos dalyje dėvėjo pats Marty’is McFly’us.

Pasak „Nike“, naujųjų sportbačių technologija individualiai prisitaikys pagal dėvinčio žmogaus kojų sveikatos būklės ir mokės pajusti žmogaus komforto lygmenį. „Mūsų tikslas yra sukurti technologiją, leidžiančią plėtoti sportinę avalynę futuristiniais aspektais. Manome, kad šiuo metu yra būtent tas laikas, kuomet viskas turėtų kardinaliai pasikeisti ir esame teisingame kelyje. Tikime, kad kartu su tokio tipo batais turėtų sumažėti traumų galimybė, o sportininkai galės labiau išnaudoti savo fizines galimybes sportinių turnyrų metu“, – pasakojo „Nike“ atstovai. Kompanijos skelbimas Twitter portale atrodo taip:

Kompanija „Nike“ taip pat atskleidė, kad šiuo metu vienintelė sukurta pora yra ant Michaelo J. Foxo kojų. Pats aktorius teigia ir prašo kompanijos atstovų neleisti batų masinei gamybai, o sukurtas poras parduoti aukcione, kurie turėtų įvykti 2016-ais metais bei surinktus pinigus paaukoti aktoriaus labdaros organizacijai. Sportbačių pristatymą galime pamatyti paspaudę ant šios nuorodos, o kaip atrodė aktoriaus pirma „akistata“ gavus sportbatus kviečiame žiūrėti žemiau:

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles