Hugh Jackmanas galimai sugrįš į „Iksmenus: Apokalipsę“

Hugh Jackmanas galimai sugrįš į „Iksmenus: Apokalipsę“

Kino studijos „20th Century Fox“ prižiūrimas filmas „Iksmenai: Apokalipsė“ (angl. „X-Men: Apocalypse“) savo filmavimo darbus baigė dar rugpjūčio mėnesį. Tačiau portalas „ComicBook“ pranešė, kad kūrybinė komanda nusprendė perfilmuoti tam tikras filmo scenas. Atrodytų, tai gana įprastas darbas, nes tikrai ne vienas blokbasteris perfilmuoja tam tikras scenas. Tačiau įdomu pasidarė po to, kai pasklido gandai apie vieno legendinio personažo sugrįžimą.

Neilgai trukus po perfilmavimo žinios paskelbimo, „Le Journal de Montreal“ pranešė, kad „Hugh Jackmanas dalyvaus“ perfilmavimuose. Iki šiol dar sunku tiksliai pasakyti, ar jis tikrai grįš. Bent iki dabar niekur nebuvo jokios informacijos apie H. Jackmano sugrįžimą į „Iksmenų“ tęsinį, o pats aktorius anksčiau teigė, kad jam teliko vienas vaidmuo Ernio kailyje ir tai bus „Ernis 3“ (angl. „Wolverine 3“).

Jeigu Ernis sugrįš filmą, neaišku, kaip viskas klostysis jo personažui. Kai paskutinį kartą palikome Ernį „Praėjusios ateities dienose“ (angl. „Days of the Future Past“), jis prabudo pasaulyje, kur lyg ir nebuvo kankintas, Džinė Grei, Ciklopas ir kiti veikėjai buvo gyvi, tad iš esmės, pagal visą istoriją, „Praėjusios ateities dienos“ paneigė labai daug „Iksmenų“ filmų, įskaitant ir dvi pirmąsias „Ernio“ dalis.

Lygiai taip pat neaišku, kokias idėjas Bryanas Singeris yra paruošęs Erniui, mat žinoma, jog toliau istoriją norima perduoti jaunajai kartai. Gali būti, kad H. Jackmanas pasirodys vos keliose scenose, kaip tai nutiko „Pirmoje klasėje“ (angl. „First Class“), bet niekada negali žinoti.

Na, o dėl ko galime būti tikri, tai dėl paskutinio Ernio pasirodymo trečiojoje dalyje. Kol kas taip pat nepatvirtintas, bet labai tikėtinas faktas, jog filmas bus paremtas „Senio Logano“ komiksais, o iš esmės, pagal juos, Ernis turėtų mirti.

Kad ir kaip ten bebūtų, „Iksmenai: Apokalipsė“ kinus pasieks kitų metų gegužės 27 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles