Iš serialo „Didžiojo sprogimo teorija“ pažįstama aktorė Kaley Cuoco-Sweeting atsigauna po sinusų operacijos

Iš serialo „Didžiojo sprogimo teorija“ pažįstama aktorė Kaley Cuoco-Sweeting atsigauna po sinusų operacijos

Netrukus po Naujųjų Lietuvos kino teatrus pasieksiančioje komedijoje „Pabrolių nuoma“ “ (angl. „The Wedding Ringer“) moterišką žavesį skleis šviesiaplaukė Kaley Cuoco-Sweeting. Ji gerbėjams geriausiai pažįstama iš populiaraus televizijos serialo „Didžiojo sprogimo teorija“ (angl. „The Big Bang Theory“). Žiemos švenčių proga lapkritį 29-erių sulaukusi K.Cuoco-Sweeting nutarė sutvarkyti ilgai ją kamavusią problemą ir ryžosi sinusų operacijai.

Tuoj po Kalėdų aktorė pasidalino nuotrauka, kurioje ji guli ligoninės lovoje, prie jos nosies pritvirtintas vamzdelis, o po šia – tvarstis. Gražiam kadrui K.Cuoco-Sweeting pozavo su jos vyru, profesionaliu tenisininku Ryanu Sweetingu. „Vos pasibaigus sinusų operacijai pirmasis, ką pamačiau – mano nuostabusis angelas, jis su manimi. Jis labai manimi rūpinasi, jis tobulas“, – gražių žodžių mylimajam „Instagram“ paskyroje negailėjo aktorė. Per šiuos Naujuosius metus pora švęs pirmąsias vestuvių metines.

Nors kai K.Cuoco-Sweeting išpublikavo pooperacinę nuotrauką buvo pasirodę spėlionių, ar aktorė nebus nusprendusi pasigražinti, ji tuoj tokias kalbas nutildė. Moteris aiškiai pabrėžė, kad jai buvo atlikta sinusų operacija, o savo nosies forma ji visiškai patenkinta.

Ji palatoje taip pat nusifotografavo su augintiniais Ruby bei Normanu bei pridūrė: „Atidėliojau šią operaciją visus metus ir pagaliau tai padariau! Tegu tie, kurie galvoja, kad pasidariau plastinę operaciją, galvoja iš naujo. Ačiū mano vyrui ir šunims, kad mane prižiūri. Sinusų operacija – bjaurus reikalas.“ Tokios operacijos metu pacientui pašalinami uždegimo apimti audiniai ir nosies polipai, kurie užkemša sinusus. Tiesa, maniusieji, kad K.Cuoco-Sweeting galėjo nutarti pasigražinti, turėjo tam pagrindo – gerbėjams ne paslaptis, jog aktorė prireikus yra plastinės chirurgijos šalininkė. Duodama interviu gegužę jauna moteris prisipažino pasidailinusi krūtis ir esanti rezultatu labai patenkinta.

Naujojoje komedijoje „Pabrolių nuoma“ K.Cuoco-Sweeting įkūnijo pasakiškų vestuvių laukiančią jaunąją, kurios mylimasis Dagas (akt. Joshas Gadas) neturi nė vieno į pabrolius tinkančio draugo. Nutaręs, kad tiesos būsimai žmonai sakyti jokiais būdais negali, Dagas griebiasi paskutinio šiaudo – kreipiasi į įtartiną agentūrą, kuri siūlo pabrolių nuomos paslaugas. Būtent čia jis susipažįsta su šmaikščiojo Kevino Harto herojumi Džimiu.

Viengungiško gyvenimo palydos ir pašėlusi kelionė į santuoką su spalvingu išnuomotų pabrolių būriu – Lietuvos kino teatruose jau nuo sausio 16 dienos.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles