Geriausių DVD/Blu-Ray rugsėjo mėnesio sąrašas

Geriausių DVD/Blu-Ray rugsėjo mėnesio sąrašas

Rugsėjo mėnuo leidžia kinomanams pasipildyti savo filmų kolekcijas karščiausių vasaros sezono hitų DVD ir Blu-Ray diskais. Lietuvoje pastaraisiais metais filmų išleidimas licenciniuose diskuose sparčiai pagreitinamas dėl kilusios grėsmės iš piratų pusės. Dėl to platintojai nori kuo skubiau išleisti filmą mūsų teritorijoje.

Šį mėnesį į prekybą atkeliavo daug puikių, efektingų juostų, tačiau atsirado vietos ir silpniems, kritikų ir žiūrovų šaltai priimtiems filmams. Paminėsime tik geriausius ir labiausiai naminės videotekos vertus darbus, už kuriuos tikrai nėra gaila atiduoti pinigus.

 

 

 

 

 

poster-captainamerica2
Filmo „Kapitonas Amerika: Žiemos Karys“ plakatas

1. „Kapitonas Amerika: Žiemos Karys“

Fantastinis veiksmo ir nuotykių filmas „Kapitonas Amerika: žiemos karys“ žiūrovus dar sykį nukels į įspūdingą „Marvel“ Visatą. Čia, po įvykių filme „Keršytojai“ („Avengers“) išsiskyrus superherojų keliams, sutiksime Styvą Rodžersą – Kapitoną Ameriką (akt. Chris Evans), ne tik dirbantį tarptautinėje taikos palaikymo organizacijoje S.K.Y.D.A.S., tačiau ir bandantį prisijaukinti eilinio Vašingtono gyventojo kasdienybę.

Deja, netrukus Styvas patenka į pasauline katastrofa galinčių baigtis įvykių virtinę. Siekdamas išnarplioti piktadarių pinkles, legendinis Kapitonas Amerika vienija jėgas su slaptąja agente Nataša Romanova (akt. Scarlett Johansson), vadinama Juodąja Našle. Superherojų susivienijimą vainikuoja prie komandos prisijungiantis Sakalas (akt. Anthony Mackie), tačiau, deja, nei vienas komandos narys net nenutuokia kokiomis galiomis apdovanotas kelią jiems pastojęs piktadarys, vadinamas Žiemos kariu (akt. Sebastian Stan).

Filmą galite įsigyti paspaudę ant šios nuorodos.

 

edge-poster
Filmo „Ties riba į rytojų“ plakatas

2. „Ties riba į rytojų“.

Netolima ateitis. Žemę niokoja žiauri ateivių rasė. Žmonės bando priešintis, tačiau atrodo, kad visos pastangos perniek. Artėjant neišvengiamai baigčiai, žemiečių armijos vadai į kovos sūkurį siunčia vis naujus karius. Vienas iš jų – pulkininkas leitenantas Bilas Keidžas (aktorius Tom‘as Cruise‘as). Kaip ir kiti likimo broliai, kova jam tęsiasi neilgai: vos patekęs į mūšį, Bilas žūsta.

Tačiau nutinka keistas dalykas – Bilas atgimsta, ir vos atsipeikėjęs gauna įsakymą ruoštis išvykti į kovos lauką. Tai pačiai istorijai pasikartojus dar kelis kartus Bilas suvokia patekęs į laiko kilpą. Tačiau sulig kiekviena kova, sulig kiekviena mirtimi karys tobulėja ir sužino vis daugiau naujų dalykų, kurie dėliojasi į vieną didelį paveikslą. Kokį? Bilas to dar nesuvokia.

Filmą galite įsigyti paspaudę ant šios nuorodos.

 

Filmo "Dėl mūsų likimo ir žvaigždės kaltos" plakatas
Filmo „Dėl mūsų likimo ir žvaigždės kaltos“ plakatas

3. „Dėl mūsų likimo ir žvaigždės kaltos“.

Jautrioje romantinėje dramoje „Dėl mūsų likimo ir žvaigždės kaltos“ atskleidžiama jaudinanti sunkiai sergančios merginos istorija. Kaip išlikti kitų širdyse, kai tiek daug dar nematei ir nepatyrei, o tavo gyvenimo laikrodis jau stoja.

Filmas sukurtas pagal populiarų amerikiečių rašytojo Johno Greeno to paties pavadinimo romaną. Šis visame pasaulyje sulaukė stulbinančios sėkmės ir puikaus kritikų įvertinimo. Lietuvoje kritikai taip pat liaupsina knygą, o skaitytojų komentarai pranoksta puikiausius įvertinimus.

„Dėl mūsų likimo ir žvaigždės kaltos“ – tai šviesi, šilta ir įkvėpianti istorija po kurios į savo paties gyvenimą pažvelgsim visai kitomis akimis.

Filmą galite įsigyti paspaudę ant šios nuorodos.

 

Filmo "Godzila" plakatas
Filmo „Godzila“ plakatas

4. „Godzila“.

Iš jūros gelmių iškyla padaras, kokio žmonija iki šiol nėra mačiusi. Radioaktyvus monstras niokoja miestą ir atrodo, nėra nieko, kas galėtų jį sustabdyti. Tačiau vienas karys atranda kai ką, kas gali padėti nugalėti Godzilą…

Pirmasis filmas apie legendinį, 60-ies metų jubiliejų šiemet švenčiantį monstrą Japonijoje buvo sukurtas 1954-aisiais, praėjus devyneriems metams nuo atominio Hirosimos ir Nagasakio bombardavimo. Godzila kaip tik ir tapo menine atominio siaubo išraiška. Fantastiniu kūriniu, kuris patiko visam pasauliui – apie Godzilą sukurta daugybė televizijos serialų, komiksų, knygų, video žaidimų ir beveik 30 pilnametražių filmų, kurių dauguma – japoniški. Dėka naujausių technologijų pagalba sukurto 3D vaizdo bei pribloškiančių specialiųjų efektų ši naujausioji Warner Bros. juosta Godzilos istoriją perkėlė į naują lygmenį.

Filmą galite įsigyti paspaudę ant šios nuorodos.

 

Filmo "Kaimynai" plakatas
Filmo „Kaimynai“ plakatas

5. „Kaimynai“.

Makas ir Kelė Radneriai (aktoriai Seth‘as Rogen‘as ir Rose Byrne) yra jauna pora, kuriai ką tik gimė vaikelis. Kaip ir dera jaunoms šeimoms, Radneriai persikelia į priemiestį – ramų rajoną, kokiame ir turi augti vaikai. Jų dienos bėga kaip ir visų tėvų su mažais vaikais: nemigos naktys, neigiami atsakymai į visus draugų kvietimus ir nuolatinis rūpestis savo atžala.

Jų ramus gyvenimas kardinaliai pasikeičia, kuomet į gretimą namą įsikrausto… universiteto studentų brolija. Paprastai užtenka vieno kaimyno, kad gyvenimą padarytų nepakenčiamą. Tuo tarpu Radneriai gauna 50 naujų kaimynų. Nekalbant apie vakarėlius, į kuriuos suvažiuoja pusė universiteto.

Iš pradžių Makas ir Kelė bando gražiuoju susitarti su „vyriausiuoju“ kaimynu (jį vaidina Zac‘as Efron‘as), tačiau vieno vakarėlio metu, trūkus kantrybei, iškviečia policiją. Šis poelgis studentams, be abejo, nepatinka ir jie nutaria pamokyti „senukus“ gerų manierų. Tačiau Makas ir Kelė neketina nusileisti. Užverda tikras karas.

Filmą galite įsigyti paspaudę ant šios nuorodos.

 

Filmo "Nojaus laivas" plakatas
Filmo „Nojaus laivas“ plakatas

6. „Nojaus laivas“.

Nuodėmingame pasaulyje ramiai su šeima gyvenantis Nojus (aktorius Russell‘as Crow) išsiskiria iš daugumos. Jo nuolankumas ir dievobaimingumas tampa pagrindine priežastimi, kodėl būtent jį ima lankyti pranašingi ženklai apie neišvengiamai artėjančią katastrofą – vandenį, pražudysiantį visą pasaulį. Nojus ima statyti didžiulį laivą, kad išgelbėtų savo šeimą ir visus, kurie bus to verti.

Pasak paties D. Aronofsky‘io, filmo apie biblinį pranašą Nojų idėja jį persekioja nuo 13-os metų. Tačiau scenarijus juostai buvo pradėtas rašyti 2007-aisiais. Negana to, ilgai nepavykus rasti finansavimo, pirmiausia jis buvo panaudotas… komiksui. 2011-ųjų rudenį pasirodė prancūzų kalba išleistas komiksas „Nojus: žmonių žiaurumas“. Pagaliau, praėjus dar trejiems metams, į didžiuosius ekranus atkeliauja didinga, niūri ir viltinga istorija apie legendinį žmonijos gelbėtoją.

Filmą galite įsigyti paspaudę ant šios nuorodos.

 

Filmo "Šimtas kelių iki grabo lentos" plakatas
Filmo „Šimtas kelių iki grabo lentos“ plakatas

7. „Šimtas kelių iki grabo lentos“.

Pernai keturiasdešimtmetį atšventęs nepraustaburnis Seth‘as MacFarlane‘as („Tedis“, „Šeimos bičas“, „Deksterio laboratorija“) sugrįžta su nauja, ne mažiau juokinga istorija nei meškiuko Tedžio nuotykiai. Tik šįkart istorija – iš Laukinių Vakarų.

Fermeris Albertas (jį ir vaidina S. MacFarlane‘as) drąsa nepasižymi. Kuomet vyrukas gėdingai pasitraukia iš dvikovos, jo mergina Luiza (Amanda Seyfried) jį palieka dėl tikro vyro. Vargšas Albertas gyvenimo džiaugsmą vėl suranda tik tuomet, kai miestelyje pasirodo paslaptinga gražuolė Ana (Charlize Theron). Pradėję bendrauti kaip draugai, Albertas ir Ana netrukus pajunta ir romantiškesnius jausmus. Bet čia – lyg tyčia – į miestelį atvyksta Anos vyras, žiaurumu išsiskiriantis nusikaltėlis (Liam‘as Neeson‘as).

Filmą galite įsigyti paspaudę ant šios nuorodos.

 

Filmo "Divergentė" plakatas
Filmo „Divergentė“ plakatas

8. „Divergentė“.

Ateities žmonija gyvena kitaip nei mes. Tobuloje visuomenėje žmonės gyvena penkiose pagal asmenines savybes suformuotose bendruomenėse: Pasiaukojantieji, Taikingieji, Sąžiningieji, Ryžtingieji ir Išmintingieji. Į atitinkamą bendruomenę paaugliai paskiriami specialios ceremonijos metu. Jie gali pasirinkti savo tėvų bendruomenę, arba išeiti į kitą. O didžiausias prakeiksmas tobuloje visuomenėje – apskritai likti be bendruomenės. Tapti atstumtuoju.

Šešiolikmetė Beatrisė „Trisė“ Prior gyvena Pasiaukojančių tėvų šeimoje. Artėjant jos apsisprendimo metui, mergina pademonstruoja ne vieną, o net tris savybes: ji linkusi aukotis, tačiau taip pat itin ryžtinga ir pasižymi išmintimi. Tačiau toks savybių kompleksas toli gražu nėra privalumas. Priešingai – tai reiškia, kad žmogus gali tapti nenuspėjamu, o tuo pačiu – ir pavojingu tobulai visuomenei. Mergina nusprendžia slėpti savo paslaptį ir pasirenka Ryžtingųjų bendruomenę.

Filmą galite įsigyti paspaudę ant šios nuorodos.

 

Filmo "3 Dienos nužudyti" plakatas
Filmo „3 Dienos nužudyti“ plakatas

9. „3 dienos nužudyti“.

“Asmens sargybinis” Kevinas Costneris sugrįžta į didžiuosius ekranus tam, kad nušluostytų nosis veiksmo filmuose šiais laikais vaidinantiems berniukams saldainiukams ir papildytų Liamo Neesono, Danielio Craige’o ir Bruce’o Williso gretas. Jeigu pasiilgote tikro trilerio su tikru vyru – leiskitės į Paryžių filmo “Terminatorius. Išsigelbėjimas” režisieriaus naujausiame filme su K. Costneriu! Šįkart “Asmens sargybinis” privalės apsaugoti tai, kas svarbiausia – savo šeimą.

K. Costneris yra viena iš nedaugelio Holivudo žvaigždžių, kuriai nieko nereikėjo įrodyti. Jis visada buvo laikomas solidžiu ir rimtu žmogumi. Jo sugrįžimas į didįjį ekraną yra išties dėmesio vertas įvykis kino pasaulyje. Tad nieko nelaukdami pasinerkite į kvapą gniaužiančius nuotykius svaigulingajame Paryžiuje ir pasveikinkite pagaliau sugrįžusį “Asmens sargybinį”!

Filmą galite įsigyti paspaudę ant šios nuorodos.

 

Filmo "Didžioji skruzdėlyčių karalystė" plakatas
Filmo „Didžioji skruzdėlyčių karalystė“ plakatas

10. „Didžioji skruzdėlyčių karalystė“.

Prieš maždaug dešimtmetį prancūzų animatoriams Hélène Giraud ir Thomas’ui Szabo kilo idėja nekasdieniškai, kitomis akimis pažvelgti į kasdienišką vabzdžių bei vabalų pasaulį. Kino kūrėjai su entuziazmu ėmėsi įgyvendinti savo idėją ir 2006-ųjų spalio 25 dieną prancūzų televizijos žiūrovai pamatė pirmąją serialo „Minuscule: slaptas vabzdžių gyvenimas“ seriją.

Trumpuose, maždaug šešių minučių trukmės filmukuose pasakojamos humoristinės istorijos apie įvairiausius vabzdžių nuotykius: persišaldžiusį vorą, lenktyniaujančias širšes, išdaigas krečiantį žiogą ir t.t. Filmukai sukurti natūraliai nufilmuotos gamtos fone įkomponavus kompiuteriu sugeneruotus trimačius vabzdžius. Iki šiol jau yra sukurtos 78 trumpametražės serijos, parodytos daugiau nei 70-ies šalių televizijose.

Filmą galite įsigyti paspaudę ant šios nuorodos.

Štai taip atrodo dešimtukas filmų, kuris verčiausias Jūsų pinigų ir brangaus laiko. Žinoma, mūsų didžiausia rekomendacija tai – „Kapitonas Amerika. Žiemos karys“, kurio kokybe retai kas nusivilia.

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. Mantas / 2014 lapkričio 11

    Ar bus Geriausių DVD/Blu-Ray spalio mėnesio sąrašas?

    • Dario Voitukevez / 2014 lapkričio 11

      Labas, spali pasirode tik 4 verti demesio DVD, todel apjungsiu viska ir pristatysiu gruodzio 1-aja spalio/lapkricio geriausiu DVD sarasa. 🙂